Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szekel a kutyusom 2...

Nem szekel a kutyusom 2 napja. Mit tehetnek meg?

Figyelt kérdés
Tegnap es ma sem tudott szekelni a pitbull fajtaju kutyam. Kb. 7 eves. Nagyon nagyon valogatos kutya, es tapot vagy konzervet nem evett sokat, vagy egyaltalan viszont farhatot vagy csirkelabat annal inkabb. Nyilvan a sok csont miatt lehet szorulasa de tegnap adtunk neki egy kis tejet hatha jobb lesz neki, meg ma is de nem sok javulast lattunk csak erolkodne befeszul remeg a fenekenel es csak folyos cucc jon ki az is nagyon keves. Latszik is rajta , nem volt mar annyira mozgekony szegeny... tudom h allatorvoshoz kell vinni, de ma nem vette fel, de az is ketseges h hnap felfogja vasarnap hijan.... esetleg vmi otlet? Vagy keressunk masik varosban orvost? Vlakinek hasonlo tapasztalata? Vizet iszik, meg tejet is iszogatott, ma tapot es egy kis toportot kapott, hatha az is meginditana a hasat kicsit. ( meg a masik kutya is h egyen, de neki semmi baja)
2015. máj. 2. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Próbáljátok meg az almát. A miénk szereti.

Hátha lesz holnap reggelre valami eredménye.

2015. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress fel egy másik orvost! Ha más nem legalább telefonos egyeztetés végett, valamit biztosan tud mondani! Minél hamarabb el kellene jutni egy állatorvoshoz. Sajnos mást nem tudsz tenni.
2015. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképpen keress egy másik orvost,szerintem beragadhatott neki egy csontdarab,és azért nem tud kakilni.

Egyébként szerintem a joghurt/kaukázusi kefír(1-2 kanál) hatásosabb,mint a tej.

2015. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocsi 2-es:D

Most látom csak,hogy lenyúltam az első 2 szavad:P

2015. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már f*satni akarsz, akkor ne szarakodj tejjel meg ilyenekkel, menjen az étolaj. Vagy paraffinolaj, ha van kéznél. Nem sok, egy-két kanál, hogy ne hányja ki. De ha két napja semmi nem használ, akkor azért inkább doki, minél hamarabb. Minimum hívj fel egyet, tökmindegy, milyen messze, tanácsot Kínából is tudnak adni.
2015. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Részleges bélelzáródása lehet, ez volt a mi kutyánknál is a sok csont miatt, csak állatorvos tudott segíteni. Szerencsére nem kellett műteni, a doki megoldotta hashajtó injekcióval. A helyedben már nem kísérleteznék semmi "csodaszerrel" ennyi idő után, mindenképp keríts egy dokit aki megoldja a problémát (jó esetben egy szurival) ha nem akarsz nagyobb bajt a kutyádnak!
2015. máj. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyámmal is ez volt két hete. Felhívtam az állatorvost, azt tanácsolta, hogy adjak paraffin olajat, ha nincs étolaj is megteszi. Reggel megette, este már volt kaki. Töpörtőt ne adj neki, a zsírt meg tudja emészteni és attól csak hízik.
2015. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Adj neki kefírt, segít neki a bélműködésben.
2015. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat hal Istennek lett eredmeny... ;)

A valaszadoknak, adtam yoghurtot is neki minden elkepzelhetot ilyenkor csak h kitisztitsa a beleit.. :)

2015. máj. 3. 13:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Máskor, ha sok csontos húst eszik, megelőzésképpen adjál egy evőkanál paraffinolajat a kutyának, segít kicsúszni a kemény székletet. Humán patikában kapható, olcsó, nincs aranyárban.
2015. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!