Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy kutyus, ami jó lenne?

Nagy kutyus, ami jó lenne?

Figyelt kérdés

Családi házban lakok, nagy udvarral és hatalmas kerttel. Naponta 5-10 km-t futok és reggel is lenne időm sétáltatni munka előtt és napközben lenne , aki figyel rá. Nem kell gyerekbarátnak lennie. Nagy kutyust szeretnék (min. 1 méter magas), legyen szép, áramvonalas teste, hosszú lábai , de nem vizslát , labradort, spánielt és ne legyen hosszú szőre.

Köszi !


2015. máj. 2. 20:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ír farkasagár.
2015. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy méter magas kutyát már nem nagyon találsz. Még az ír farkasagárból is csak kevés közelíti meg ezt a marmagasságot. A többi feltétel se könnyíti meg a fajtaválasztást. Elsőre azt mondanám, hogy az általad vágyott kutyafajta nem létezik.
2015. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minimum 1 m magas? Bocs, de szerintem te vagy a kutyákkal, vagy a mértékegységekkel nem vagy tisztában.
2015. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi, de nekem ő már "túl" hosszú szőrű
2015. máj. 2. 20:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz egyszerű dolgod.Már a feltételek nagyon szűkre vannak szabva.

Én a landseer kutyust akartam írni, de a bundája nekik is nagy. Azért nézd meg hátha beleszeretsz :D

Vagy nézz el egy menhelyre....hátha szerencsével jársz :)

2015. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A pointerek nagyon elegánsan mozgó kutyák, csak úgy siklanak a levegőben, meg van még sok hasonló vadászkutya, de a vizslát nem akarsz, akkor gondolom ezt sem.

Még agarakban lehet gondolkodni vagy bármilyen hasonló keverékben.

Viszont ezeket a házban kell tartani, nem az udvaron. Bár szerintem minden kutyát házban kellene a gazda mellett, kivéve amelyik nem akar kifejezetten kint lenni.

2015. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 HUN_Sector ***** válasza:
Dán dog, vagy valami termetes, menhelyi keverék kutyus.
2015. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rövid szőrű nagy/óriástestű menhelyi kutyus.
2015. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nemet dog
2015. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A vilag legnagyobb kutyaja 110cm magas volt!
2015. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!