Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzerről légyszíves...

Óriás schnauzerről légyszíves írtok véleményeket?

Figyelt kérdés
Tudom mindig irjatok hogy mekkora kert van meg mennyi idot foglalkoznek vele stb. De legyszi ezt irjatok le meg hogy a csaladdal milyen viszonya van

2015. máj. 3. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó idegrendszerű, jó helyről vett és kiskorától családban nevelt, jól szocializált óriás schnauzer viszonya a családdal jó.
2015. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 3x kellene sétáltatni, de azt minden kérdésnél leírják 20-szor, úgyhogy azt mindenki kívülről fújja.


Egy régi haveroméknak volt snaucerjük. Egy édes pofa volt az a kutya, olyan mint egy nagyra nőtt gyerek, játékos és jókedvű. Nagyon szeretni való, kicsit bohókás.

Ők nem foglalkoztak vele sokat, csak ki volt téve a kertbe 2 kutya és kész. A kert közepes méretű volt. Egyszer nyitva maradt a kapu, a két kutya elment sétálni. A srác rohant utánuk és én asszem hogy nem sikerült visszahoznia. Tudom, hogy ez nem túl hasznos leírás, de ennyi a tapasztalatom. Nem tudom, hogy utána meglettek e a kutyái, vagy sem. Régen voltam náluk, és már nem is fogok menni, mert összevesztünk.

2015. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó házörző kutyuli :-)
2015. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, hűséges, sokszor önfejű és makacs, de tökéletes társ ha következetesen nevelik!
2015. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!