Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaólba mindig jó a széna?

A kutyaólba mindig jó a széna?

Figyelt kérdés

eddig szivacs volt bent, de azt már nagyon szétkaparta. Kitakarítottam, tettem be pár rongyot. (gondoltam úgyis jó idő van). De azokat reggelre kicibálta az ólból. És most semmi nincs bent neki.

Olvastam, hogy jó a szalma, meg az elég meleg is télen. És nyáron?

Pit keverékről van szó.


2015. máj. 3. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam, a kérdésben is szalmára gondoltam.
2015. máj. 3. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyáron nem kell.

Én pl nagyobb papírdobozokat hajtottam széjjel és azt tettem be. Amikor már fecnik voltak, cseréltem. A dobozt is csak azért használtam, mert az én ideám az volt, hogyha vizes a kutya, előbb a papír szívja be a nedvességet, ne a fa.

2015. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, köszi!

Szóval akkor csak télen tegyek be szalmát?

2015. máj. 3. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
nem ajánlom télire a szalmát, élősködők, bolhák melegágya, de még az egeret is vonzza.
2015. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pedig itt szoktam olvasni, hogy az milyen jó.

Akkor még meglátom télig, mit rakok be. Lehet megint szivacsot.

2015. máj. 3. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Élősködőket tiszta kutyaháztól távol lehet tartani. Én pl mindig szórtam Piretrin port alulra. Nyáron is. Amúgy is frissíteni kell a szalmát, nem ősszel berakni és tavasszal kiszórni.
2015. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, rosszul írtam, pont nyárra nem ajánlom a szalmát, csak télre!
2015. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!