Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tartható lakásban Border...

Tartható lakásban Border collie ha megfelelően van mozgatva?

Figyelt kérdés
Első saját kutyám lenne de előtte volt már egy német juhászunk és egy spánielünk amit édesanyámmal közösen neveltünk. Ezek után bírnék gy borderrel? Napi mennyi mozgás kéne neki? 3-4 óra?

2015. máj. 4. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Igen, napi 3 sétával tartható, meg persze a séták mellett is kell fárasztani a lakásban is. 3-4 óra elég neki!
2015. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Lakásba valami más fajtát nézz szerintem. Alap majdnem minden kutyánál a 3 óra foglalkozás. Na a bordernél duplázz rá ;)

Nem szabad bordert lakásba tartani. Nekünk hatalmas kertbe van, és nsm elég neki 3-4 óra. 2 óra folyamatos játék/séta után fél órát alszik, utána meg pörög tovább. Nem érezné megát jól egy lakásban, max mint kinti-benti kutya.

Terelő kutya lévén folyamatos mozgási lehetőség kell neki, ami lakásban nincs meg. Ez neki szemvedés lenne.

Nálunk együtt van tartva a németjuhászokkal, és sokkal jobban el tudom képzelni azt lakásban mint a bordert. Neee! A kutya érdekében :)))

2015. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én állatkínzó vagyok mert nekem két munkaborderem van lakásban és köszönik, jól elvannak :) Foglalkozni kell velük. Aki meg azt mondja h a 3-4 óra rendszeres foglalkozás kevés a borderének, az hazudik vagy a foglalkozás minőségével van a gond.
2015. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a kutyával van gond és gazdival, hogy nem bírja kikapcsolni magát. Az én borderem is munkavonalból való, és mindig mindenki azt ecsetelgeti, hogy lehet ennyire nyugodt borderem -nevelés kérdése, és hozzáteszik, akkor biztos olyan lomha is. Ajánlom nézzék meg az agility pályán, repeszt a kutya - csak a gazdája kevés hozzá.
2015. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen le van mozgatva és szellemileg lefárasztva, akkor nyugodtan!
2015. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!