Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos minibulli kan...

Vassur kérdése:

5 hónapos minibulli kan kutyám domináns, agresszív egy szinte vele egykorú huskyval? Normális ez?

Figyelt kérdés
Két kutyus nagyon jó barát volt,sokat jatszodtak már együtt minden passzolt. A mini bullterrierem 5 hónapos a kis Husky meg 4.Mikor megismerkedtek az enyém volt nagyság és erő fölényben de mostanra a Husky nagyobb. Legutóbb egy hosszabb játék után a bullim megtagadása és megharapta. Ma sem talált a dolog az enyém készült már támadni 10 másodperc után. Mindez egy belsoudvaron történt amelyet a bullim kicsit saját területénék is tekint. Megprobaljuk meg semleges terepen is de szerintem ott sem fog találni a szó mert látom hogy ilyen levadaszlak módban néz a kis huskyra a bullim. Mit szóltok normális ez ?

2015. máj. 5. 17:08
 1/2 anonim válasza:
0%
Ha a kutyák egyneműek (kan) még el lehet nézni hisz ott fenn áll a konfliktus veszélye ha a kutyus ivar éretté válik. Szukáknál inkább csak egy-egy fajra jellemző (harci kutyák) az ilyen viselkedés.
2015. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%

Basszus, én értem, hogy telefonról netezni menő, de olvassátok át és javítsátok ki értelmezhetőre, mielőtt elkülditek, köszi.


Az agresszió sosem normális. Mármint ha a kutya magát védi az inzultálástól, akkor de, de csak úgy ok nélkül betámadni a másikat nem megengedhető dolog. Szóval ne engedd meg neki. Ha nem tudod letiltani, SOS vigyétek kutyaoviba, mielőtt belelovallja magát, hogy másokat terrorizálni jó.

2015. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!