Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle-m van, kan és esténként...

Beagle-m van, kan és esténként mindig menne el, meg van zavarodva, ugat stb. Mit tegyek? Sztorik lent:Dd

Figyelt kérdés
Na hát eddig mindig kijátszott minket. Most volt az hogy meg volt kötve ilyen tekerős karabinerrel, de persze csak estére. 2napra elszökött, és úgy, hogy a karabiner a helyén volt rácsavarva, és a lánc is. Na ezt magyarázza meg valaki, hogy hogy a bánatba ment el. Külső segítségre nem tudok gondolni, kisvárosban ki szöktetne el egy kutyát? A másik mikor magától kinyitotta a kapuajtót és úgy ment el.

2015. máj. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha ivaros, akkor egy tüzelő szukához ment. Mennyit van sétáltatva?
2015. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Sétáltatni próbáltad már, mondjuk napi másfél órát? Meg kerestetni vele jutifalatot, labdát, kedvenc játékot, bármit? Meg bevinni a lakásba magatokhoz? A beagle nem az a fajta kutya, akit kivágsz a kertbe és elvan magának, mint azt a mellékelt ábra mutatja.
2015. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy nincs idő sétáltatásra, hetente 1-2x, és az tudom hogy ku*vakevés, de én csak hétvégente vagyok itthon, azt se biztos hogy itthon töltöm.
2015. máj. 5. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Akkor keressetek neki olyan gazdát, akinek van rá ideje. Anélkül ugyanis nem fog megjavulni, hogy időt szánnátok rá. Nagyon aktív és foglalkozásigényes fajtát választottatok, viszont nem foglalkoztok vele eleget, így különösebben nem kell csodálkozni, ha problémás a viselkedése.
2015. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsetlen meg volt kotve a masik gazdajanal es igy elhoztuk, es nem is tudtak a szuleim hogy milyen fajta ez, es ezert kerult hozzank. De uj gazdat keritunk neki szerintem:) koszonom a valaszokat
2015. máj. 6. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!