Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyámmmal ha eszik...

Mi lesz a kutyámmmal ha eszik élesztőt?

Figyelt kérdés
valaki segítesen mert ugy néz ki h. a kuytám megette az élesztőt!mit csináljak vele?valaki segítsen
2010. febr. 23. 12:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%
basszus állatorvost keress már fel! képes vagy nézni ahogy szenved a kutyád és közbe itt várod hogy vadidegenek találgassák mi van vele? remélem egyszer ezt eljátsza majd vele is valaki mikor nagyon szarul leszel!
2010. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
és ha meghánytatnám?és azt mivel lehet?
2010. febr. 23. 13:30
 13/30 anonim ***** válasza:
62%
ORVOSHOOZ !!!!!
2010. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb felemelni a telefont és megkérdezni az orvost, mint hánytatni próbálni egy kutyát???
2010. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
53%
Hánytatni is az orvos tudja! Mi van sajnálod a pénzt a kutyádra?
2010. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
34%
Egészségtelen! A szervezete nem bírja az élesztőt úgy ahogyan a csokit, cukrot sem. Remélem még csokit vagy cukrot nem evett. Meghülyül tőle. Ja és hívd fel az orvost!!!
2010. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
48%
Ha bármelyik állat (kutya, macska, hörcsög stb.) élesztőt eszik, sajnos rövid időn belül meghal! Ugyanis az élesztőben lévő gombák kéros hatással vannak rá. Ha eddig nem tetted és nem szeretnéd eltemetni, azonnal keresd fel az állatorvost!
2010. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan nem tudom mi lehetne a baja később, nem értek hozzá de csak ha józan eszeddel beegondolsz (mint én), hogy, ami benne van kaja felduzzad sokszorosára. Elzárhat mindenféle utat a bélben stb. Hívd fel a dokit! Csak gondolj bele, hogy ez nagy vmi lett a kutyád hasában, te mit tennél ha veled lenne? Dokihoz mennél! :)
2010. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
58%
Rakd rá a radiátorra és feldagag xD
2010. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
68%

Már én is ettem nyersen élesztőt és még élek. Semmi baja nem lesz!


13:12! Légy szíves magyarázd már el nekem, hogy az élesztő hogyan csinál a tiszta vízből szén-dioxidot? Mert én ezt legfeljebb magfúzióval tudnám elképzelni. Az meg igen csak valószínűtlen, hacsak a kérdező kutyája nem a paksi atomerőmű aktív zónájában lakik.

Ne írj már ilyen butaságot! Tudtommal az élesztő a szerves anyagokat, leginkább cukrokat képes lebontani és a saját életfolyamataihoz felhasználni, miközben szén-dioxid képződik és ez puffaszthat. De a tiszta vízből garantálom, hogy nem fog neked szén-dioxidot termelni.

2010. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!