Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyaágyat érdemes venni?

Milyen kutyaágyat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kistestű panelkutya esetében. Vannak ugye a teljesen plüssel vannak borítva meg van ami műagyag és abba bele lehet tenni pokrócot. Melyiket érdemesebb venni? Vagy több fekhelye van a kutyátoknak? Azért kérdezem, mert ha mondjuk ki akarom mosni, akkor addig hol alszik a kutya? Ti hogy szoktátok?
2015. máj. 7. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a műanyagot tartom a legpraktikusabbnak mert könnyű tisztán tartani.
2015. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám első fekhelye egy szivacsos típusú volt.. magas oldal, elől nyitott.. mosni se volt egyszerű mert nagy volt meg hát kikaparta a közepét ezért kuka lett a vége... nem ajánlom.. jobb ha veszel egy műanyagot vagy fonott kosarat és bele kutya plédet vagy párnát lehetőleg ne 1 dbot, pont h mosás alatt tudjon mibe feküdni.. nekünk most kosarunk van amivel nem lenne probléma ha nem ízlene annyira a kutyámnak.. :))))
2015. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen takaríthatót. Nekem szivaccsal töltött olcsó fekvőm van, be tudom tuszkolni a mosógépbe, de nem a legjobb megoldás, legközelebb levehető huzatost veszek. Aztán hogy abból milyen, azt már kutyája válogatja. Szerintem jó, ha el tud terülni benne rendesen oldalt fekve is, illetve az enyémek szeretik néha felrakni a fejüket alváshoz, szóval ha magasabb az oldala, az se hátrány. De igazából annyira nem lényeges, a kutya elalszik bármin, ami nem kényelmetlen, és elsőre úgyse tudod megmondani ránézésre, hogy milyen típusú cucc fog legjobban bejönni a kutyának. Szóval vegyél bármit, ami könnyen tisztítható és elég nagy.

A mosáson meg nem kell annyit agyalni, elalszik addig a kutya a szőnyegen vagy egy pokrócon, nem nagy kaland.

2015. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a műanyag vesetálat valamiért nagyon szeretik. nálunk is ez van, és benne cserélhető huzatos párna
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Plaga ***** válasza:
Engem Daenerys meggyőzött; én is szeretek ugrálni, ugyan ki ne szeretne
2015. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk plüssel borított van, mind2 imádja. Hát nálunk több pihe-puha fekhely van ezért míg a kedvenc mosásban van addig a másikat rakjuk ki,de hogyha nektek nincs szerintem addig erre az alkalomra tökéletes egy szintén pihe-puha kis szőnyeg. Arra ügyelj,h. cipzáros legyen a fekhely,mert könnyebb mosni! Mi ilyet használunk: [link] :)
2015. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!