Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet-e szoktatni a kutyuso...

Le lehet-e szoktatni a kutyusomat a hangos ugatásról? (persze a kutyákkal ez jár, de nem úgy értem----->TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

A kutyusom:

4 éves fiú Magyar vizsla

Tudom hogy "a kutyákkal ez jár" de úgy értem,hogy hogyan lehetne azt hogy mikor este -a szomszédok már aludnának- >ő ugat és ugat és ugat< leszoktatni róla, hogy legalább este ne...

A válaszokat előre is köszönöm!!!!!



2015. máj. 7. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alapos lefárasztás kéne neki.Vigyétek el estefelé egy 1-1,5 órás sétára(most úgyis sokáig van világos)és este aludni fog,mint a bunda:)

Vagy esetleg engedjétek be estére a házba aludni,szerintem akkor is csendben lesz.

2015. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kertes házatok van? Mióta csinálja ezt? Egész nap ugat vagy csak este? Lehet, hogy macskák járnak az utcán vagy sündisznó vagy valamilyen más állat.
2015. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyit van sétáltatva egy nap?
2015. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt alapos lefárasztás, sport, futás, séta stb. Éjjel pedig aludjon bent.
2015. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!