Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot válasszak neki?

Milyen tápot válasszak neki?

Figyelt kérdés

A kistermetű keverék kutyusommal (szuka, augusztusban lesz ivartalanítva, 8 hónapos) most szeretnék majd váltani juniorról felnőtt tápra (még van kb 3 hétre való junior eledelünk) és nem tudom, mit válasszak neki. Anyagilag megengedhetjük a drágábbat is. Tacskó keverék a kutyus, a junior tápja Fressnapf-os Premiere Best Meat.

Hiperaktív, játékos, sokat mozog, panelkutya, jutalomfalattal (néha Pedigree-s, de legtöbbször sajt vagy virslidarabok, sonkazsír) kiegészítve etetem a táp zacskóján lévő útmutató alapján(néha túlléppem, ha aznap hosszabb túrára megyünk, kutyasuli után stb).



2015. máj. 7. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Az én másfél éves tacskóm is Premiere Best Meat felnőtt tápot kap. Szereti és jól is néz ki tőle. Ha a junior bevált, akkor próbáld meg nyugodtan a felnőtt tápot.
2015. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Maradj a best meat-nél, megéri, mondjuk nekem nagytestűm van, de szerintem a táp minőségének megítélésén ez nem ront.
2015. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Best Meat felnőtt tápja eredetileg nagytestű kutyákra van, de szerintem maradunk mellette :)
2015. máj. 11. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Megnéztem a neten és sehol sem írja, hogy nagytestű kutyáknak van, csak annyit, hogy kifejlett kutyáknak.


[link]

2015. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A zacsin elvileg rajta van, hogy nagyoknak van (nem néztem, a boltban mondta egy eladólány)

Igazából szerintem mindegy

2015. máj. 12. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem Premiere High 5 van és most lemértem neked: 1,5 cm a szemek átmérője. Az én tacsim nagyon szívesen elropogtatja, egyáltalán nem nagy a szemcseméret neki.

Én azért választottam ezt, mert tartalmaz kagylókivonatot, ami nem árt a tacskóbénulás megelőzése miatt (persze kérdés, hogy tartalmaz-e annyit, amennyi valóban hatásos lehet)

Az én kutyám is ivartalanítva lett és egy kissé hízásra hajlamos, ezért inkább az alacsonyabb zsírtartalmút adom neki.

2015. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2015. máj. 13. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem eldőlt,hogy mit adsz majd neki,de a Josera tápjait nagyon ajánlom. Amikor csak a Shih tzu keverékünk volt,akkor Festivalt vagy Lamb&Rice-ot ette, most hogy kölyök belgánk is van Josera Adult Fittness-t esznek. Ha sokat mozogsz vele ajánlom a Fitness-t.

Ha nem vagy biztos a Premiere-ben (tényleg jó táp) akkor ezeket is kipróbálhatnád. :) Remélem segítettem.

2015. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!