Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szallagszakadás; tapasztalatok?

Szallagszakadás; tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mar kozel ket honapja santit a kutyam. Elvittuk allatorvoahoz o eloszor pihentetest ajanlott, gyogyszert kapott. Elsosorban randulasra tippelt vagy huzodasra. Aztan mikor nem gyogyult kertem rontgent. Azt mondta semmit nem mutat ki a csontjai rendben vannak.. hat adott megint gyogyszert es pihentetest.. Tegnap voltunk ismet most azt mondta szallagszakad gyanuval elkuldi ortopedushoz. El is fogunk menni, de azert

a velemenyeitekre vagyok kivancsi.


Ki jart hasonlo cipoben? :(

(Illetve tudom ezt nem azoktak csak ugy megkerdezni, de a 21. Szazadban meg is megmerem kerdezni, ha szalagszakadassal mutik korulbeluli arkategoriat tudtok mondani? )

Elore is koszonom.

Szebb napot mindenkinek!!!! :)



#Szallagszakadás kutyáknál
2015. máj. 9. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szakadás van, a műtét 60-70ezer és 120 ezer körül van. Orvosa, és a műtéti technika válogatja.

Hátsó láb? Milyen kutya? Mennyi idős? Gerincet is röntgeneztek?

2015. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A rontgen alapjan minden rendbe van azon a kornyeken.. nem emelte ki kulon a combot vagy a gerincet csak hogy oke minden.. :(

Igen, bocsi jobb hatso labrol van szo.

jack russel terrier, 8 honapos es 1 hetes.

Koszonom a valaszt!

2015. máj. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!