Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » B. A. R. F. etetéshez milyen...

B. A. R. F. etetéshez milyen kiegészitők?

Figyelt kérdés

BARF etetést fogunk nemsokára elkezdeni és érdeklődnék milyen kiegészítőt javasolnátok? Én a Happy dog multivitaminra, lazacolajra, céklaporra, illetve ízületvédőre gondoltam. Hogy miből melyik terméket érdemes választani azt nem tudom, ezért hálás lennék ha tudnátok nekem ajánlani néhányat. Ha rossz dolgokat soroltam fel nyugodtan szóljatok, még kezdő vagyok a témában :)


Még annyi lenne, hogy internetről érdemes e rendelni nyesedékhúst, belsőséget stb? Például cupak.hu vagy hasonlók.


Előre is köszönöm!



2015. máj. 9. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Halolaj jó ötlet, zöld kagyló hús por az ízöletekre kiváló, de szerintem ne cékla port adj neki, hanem nyers céklát, a zöldség mindig legyen friss, ha nem akarja megenni, pürésítheted neki. Multivitamin így nem is kellhet neki. (Az én kutyám pl a répát csak pürésítve eszi, de az almát, borsót, retket bevágja magában is a veteményesből) Húsról nem igen tudok nyilatkozni, mert farhátat, nyúl lábat nagyapámtól kapok, és a helyi piacon szoktam neki venni húst és marha tüdőt.
2015. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!