Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A kutyámra reggel...

Mit tegyek? A kutyámra reggel a ház előtt úgy találtam hogy több harapás nyom van rajta.

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok érte !!!! A első lába nagyon be van dagadva, és fog nyom is van benne. Fülénél is vannak kutya harapás nyomok. Valószinű hogy egy kutya támadta meg, most be betadinoztam be kötöttem. Nagyon le van gyengülve, nem eszik, de adtam neki vizet és tejet azt meg is itta. Állat orvoshoz nem tudom vinni, mivel nincs rá pénzem most. Mit tehetek még? (amerikai staffordshire terrier)

2015. máj. 10. 08:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem hagy pihenjen itasd mit adsz neki enni próbálj valamit amit nagyon szeret pl házi koszt
2015. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Állatorvos.

Kérj kölcsön vagy részletfizetés.

Továbbra sem értem miért kell úgy kutyát tartani ha beüt a krach,nem tudom elvinni dokihoz.

2015. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem kellett volna bekötözni, meggyógyul neki, nyalogatja majd a sebeit :) a kutyák szoktak verekedni, nekünk egy pici édes kutyánk van, s párszor mikor elszökött az udvarunkról persze hogy egyből németjuhász meg akita kutyákba kötött bele. Volt hogy 1napig csak feküdt, ülni sem tudott a meg harapott oldalán. Még enni sem nagyon evett, de másnapra kezdett jobban lenni, 4nap alatt már szinte a régi bolt, mert ugye a kutya nevében nem nyilatkozhatok :) nyalogatta magát, de persze figyeltük a sebeit el ne fertőződjenek. Kötözni szerintem nem kellene.
2015. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

valószínű sokkos a verekedéstől. Beviszed, hűvös helyen, kevés inger mellett pihenteted. Sok folyadék, betadinos fertőtlenítés. Ha nincs nagyobb tépett seb akkor nem kell varrni.

És éjszakára vidd be a házba, mert egy amstaffnak nem kell 2x szólni ha bunyó van, és könnyen rájön, hogy ő abban jó.

2015. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Mi a feneert engedsz ki egy amstaffot egyedul az utcara???
2015. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,remélem minél hamarabb felépül.

Nem tudom sajnos elvinni dokihoz mivel most nem úgy állnak az anyagi dolgaim.

Most be kötöztem neki betadinosan nehogy el fertőzön neki 1napig hagyom rajta ezt a betadinos kötést holnapra le veszem neki.

Több jukak vannak a lábába akkora nagyságú a lyuk mint egy kutya fog nyom. Remélem 2-3 nap és el tünek a jukak vagyis be for. Most nem nagyon tud lábra állni most pihen be van takarva. :(

2015. máj. 10. 09:10
 7/22 A kérdező kommentje:

Udvaron volt mivel nem kötöm láncra szegényt.

Valahogy talált ki utat s ki ment,nem én engedtem ki.

2015. máj. 10. 09:11
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
És ha el van törve az a láb? Nem jó jel, hga egyáltalán nem tud ráállni...
2015. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rá tud állni csak sántit
2015. máj. 10. 09:26
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Vidd orvoshoz, és kérj részletfizetést! Akármi baja lehet! Magadtól ne kötözd be, mert nem tudhatod, mi a baja! Ha szökős, akkor meg talán a lakásban kéne tartani, és nem történne ilyen! Tejet kutyának SOHA NEM SZABAD ADNI!
2015. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!