Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó kutyaiskolát a III....

Tudtok jó kutyaiskolát a III. kerületben? Én Római fürdőn lakok.

Figyelt kérdés
Fél éves Westie kutyusom van, ma megnéztünk egy kutyaiskolát, de nem nagyon tetszett. A lényege az lett volna hogy hetente háromszor délelőtt vigyük oda a kutyát és akkor majd délután (nekem suli után) visszamehetünk érte. Addig ők idomítják (valami olyat mondott a nő hogy a kutyáknak van egy fájdalompontjuk és ők majd annak segítségével megtanítják az alapokra)És azért kell otthagyni egy fél napra mert a kutyák csak 15 percig képesek odafigyelni. Hát nem is tudom... Én még megnéznék pár iskolát. Ha tudtok olyat amibe nincs ilyen fajta idomítás akkor kérlek írjatok.

2015. máj. 10. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A Kutyaparadicsomot találtam, meg pár tükör iskolát más kerületekben:


[link]

2015. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, ajánlani nem tudok, de oda, ahol ma voltál vissza ne vidd:O Valami totális kontár lehet az illető. Olyan helyre se vidd, ahol leadod, és majd megnevelik. Neked kell együtt élni vele, neked kell tudnod, hogy hogyan kell nevelni.
2015. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét válaszolónak. -Második válaszoló-én is így gondoltam, hogy itt valami nem stimmel, de köszi hogy ráerősítettél erre. :)
2015. máj. 10. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


igaz, ez Szentendrén van

2015. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! bár picit messze van,de mi az akela suliba járunk ami a 15.kerületben van és nekünk is kölyök westienk van. nagyon jó iskola, csak ajánlani tudom! ovira járunk, de aztán amikor 8 hónapos lesz, megyünk majd a kezdő tanfolyamra is, mert ő is és mi is nagyon szeretünk lejárni,okosodni!
2015. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!