Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul temetett kutya? Mit...

Rosszul temetett kutya? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
3 hete pusztult el a kutyánk, párommal eltemettük a kertbe. Tegnap viszon amikor nyírta a füvet, mondta hogy nagyon büdöset érez. Én nem tudok nyilatkozni, mert 2 hete brutál beteg vagyok, nem érzek szagokat/illatokat.
2015. máj. 10. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen mélyre temettétek? Ha nem túl mélyre, akkor akár az eső is kimoshatja.

Egyébként idővel lebomlik

2015. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 méter. Kistestű kutya. Lehet igazad van, mostanában sok eső volt. És kb mennyi időbe telik?
2015. máj. 10. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:
1 méter bőven elég neki. A párod másnak a szagát érezte.
2015. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát reméled igazad van.
2015. máj. 10. 11:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja de azt hozzáteszem, azt olvastam kellett volna meszet vagy hipót vagy ilyesmit ráönteni, na ez sajnos kimaradt, mert hirtelen történt a dolog délután meg nem volt nyitva a bolt, reggelig pedig nem szerettünk volna várni. Ez esetleg gond lehet. Hogy csak úgy "simán" a kedvenc takarójába csavarva temettük?
2015. máj. 10. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
"reméled igazad van" xD
2015. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülök hogy viccesnek találod.
2015. máj. 10. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Egy méter elég kell legyen. A teljes bomláshoz sok idő kell. Ahhoz hogy ne legyen szaga, arra elég egy-két hét. Bár szerintem párod mást érez és mivel tudja, hogy ott van a kutya, valószínű beképzeli magának hogy azt érzi.
2015. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A bomlás közben gázok keletkeznek, ami ugye felfelé száll. Érezhette a kutyust sajnos a párod. Mi októberben temettük a vizslámat, egy hónap után néha még szabadultak ki gázok, de sajnos ez ezzel jár.

Sajnálom a kutyut.:(

2015. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy méter az kevés,bár soknak tűnhet kiásni.Simán eregethet szagokat.A takaró meg ha nem természetes anyag,nem gyorsítja a lebomlást..
2015. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!