Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pórázon normálisan sétál, de...

Pórázon normálisan sétál, de amint meglát egy kutyát megorul!?

Figyelt kérdés

Bármikor amikor elviszem sétálni akkor normálisan jon mellettem vagy elottem. Nincs vele baj, addig amíg meg nem lát egy másik kutyát. Ossze-vissza porog a poraz vegen, morog es ugat..alig tudom visszafogni hogy ne menjen neki a masik kutyanak. Olyankor mindig raszolok hatarozottan, megrantom a porazt, vagy ele allok, de semmi nem hasznal. Kb 2 honapja jol combon harapott ez miatt.

Nyilvan nem en vagyok a falkavezer, de probalok az lenni, csak nagyon onfeju.

Amikor elvan engedve a parkban akkor teljesen mashogyan viselkedik, jatszik az osszes kutyaval, nem aggressziv. Miért más séta kozben?

Ha szamit valamit is, kistestu, masfel eves es ivartalanitott kan.


2015. máj. 10. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyakori, hogy pórázon kevésbé barátságosak a kutyák.


A kutya-ember viszonylatban nincs értelme falkáról beszélni, ez egy együttműködésen alapuló viszony inkább. Szerintem ez az egyik legjobb anyag, ami elérhető a témában: [link]


Kicsit körülményes, de ha valaki tudja csinálni (és nem felejti otthon a jutalmat), akkor nagyon hatásos, ha a kutyád jól motiválható.

2015. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!