Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hízlaljam a kutyát?

Hogy hízlaljam a kutyát?

Figyelt kérdés
Nekem egy egy éves belga juhász (tervueren) kutyám van és nem tudom hogy kellene fel hízlalni.Próbáltam adni neki rizst hússal, kétszer annyi tápot de nem hízik. Most 18 kilós nagyon sovány viszont a tápoz nem szereti. Sokat mozog nagy udvara van. Mit tudtok ajánlni? Hogy hízlaljam fel?
2015. máj. 11. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Először is rendszeres féregtelenítés.
2015. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemrég féregtelenítettem.
2015. máj. 11. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj ki másfajta száraztápot.

egyes gyártók aktív életmódot folytató kutyák számára is készítenek tápot. Az efféle tápoknak általában jóval magasabb a zsírtartalma, mint a többié.

Ha alacsony zsírtartalmú táppal etetsz, akkor adhatsz neki belőle bármennyit, nem fog hízni (főleg ha lemozogja)

ezért kell a magasabb zsírtartalom

ha többféle táp után sem tud hízni, akkor nézesd meg állatorvossal, lehet, hogy valami szervi baja van. De az is lehet, hogy csak ilyen az alkata. (Nekem a macskámnál van ez, hogy imád enni, folyton csak eszik és vézna nagyon-ilyen alkattal született, nincs betegsége, és jó a táp is)

2015. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat. Kipróbálok egy másik tápot.
2015. máj. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!