Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok középkategóriás...

Ajánlanátok középkategóriás kutyaeledelt egy felnőtt labrador kannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gondom a következő: Van egy labrador retriever kanom, 1 éves, akit szeretnék jobb minőségű, de nem túl csillagászati árú táppal etetni. A Pedigre, Chappy és Darling kizárva, az űllatorvosom ezeket nemes egyszerűséggel szemétnek titulálta. Szeretném, ha valami jobb minőségű kaját enne, de az Acana, Hill's, Royal Canin féle prámiumkategória sajnos nekem elérhetetlen anyagilag, főleg mivel a kutyus nagytestű, ezért kevés ideig elég neki akár egy 15 kg csomag is. Nincs a kettő közt valami arany középút, ami tápláló(bb), de nem túl drága? Kutyások, ti mit adnátok neki?
2015. máj. 11. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Canin nem prémium kategória. Nagyon drága, de nem éri meg az árát!

A Brit vagy a Josera tápoknak nézz utána, de ha az sem válna be, vagy nem tudod megvenni, próbáld ki a BARF vagy a PREY etetést.

2015. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a brit nagyon bevált, szerintem jobb mint a josera, árban is elfogadható.

Ha nézegeted a tápokat, az első amit figyelsz, az legyen, hogy mennyi a hús tartalom, ennek kell az első összetevőnek lennie.

2015. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves német juhászom van, ő is Brit prémiumtápot kap, de a juniort. Másfél két éves koráig még azt ajánlják. Utána térünk át a felnőtt tápra.
2015. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem akitám van, elég válogatós kutyus. Mivel sokat eszik én sem tehetem meg(meg eleget költök az orvosi költségekre mivel mindig beteg), hogy royal táppal etetem, meg hát ami drága az nem biztos, hogy jó is. Az optimanova és a purina vált be nálunk. Az optimanovát azért szeretem mert itt is vannak fajtatápok akár csak a royal-nál. Lazacosat kap mind akettőből, mert az jó a szőrének, bőrének, emésztésének, bár egy kicsit büdi a szája, de hát ezt el kell viselni.
2015. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!