Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú kutyának 1 hónappal az...

Fiú kutyának 1 hónappal az ivartalanítás után nem kellett volna jobban visszahúzódnia a heréinek?

Figyelt kérdés
Amikor visszakaptuk, még teljes méretében volt, csak nyilván üresen. Ahhoz képest most sokkal kisebb, de még mindig megvan az eredeti színe és jól látható, hogy micsoda. Pedig én más kutyákon azt látom, hogy teljesen visszahúzódik, olyan, mintha nem is lett volna. Az enyémnél ez nem történt meg.

2015. máj. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy a herezacskót is eltávolítják. Lehet, olyan kutyákat láttál. Amúgy miért kellene összehúzódnia? Zavaró, vagy csúnya? Nem tudom elképzelni, hogy nézhet ki.

Gondolom, a herezacskóra gondoltál, mivel a heréit kivette a doki. Az a műtét lényege...

2015. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, engem teljes "pompájában" sem zavart, nem azért szedettem ki, mert csúnyának láttam... Egészségi szempontokra gondolok.
2015. máj. 12. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a heréire gondoltam...tudom, miért ivartalanítanak egy kutyát.

A herezacskó zavar? Hogy ott van üresen. Hiszen azért tetted fel a kérdést, nem?

Hidd el, a kutyát nem zavarja.


Azért tudod, ugye, hogy mi a here és a herezacskó közötti különbség?? Bocsi, de szerintem nem értette meg az előző válaszomat.


Ha meghagyta a herezacskót az állatorvos, az ott is lesz már mindig. Lehet, hogy kisebbedik, de lehet, hogy nem. A kutyádat nem zavarja, téged se zavarjon! Probléma megoldva.

2015. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom a különbséget, de nő vagyok és sosem használtam őket pontosan. Nemzavar, hanem nem tudom hogy egészséges-e így.
2015. máj. 15. 15:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha így van akkor semmi gond!
2015. máj. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!