Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beagle kutyák könnyen...

A Beagle kutyák könnyen taníthatóak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen nekem is van egy beagle kanom nagyon könnyen tanítható. de a beagle leggyakrbban jutalomfalattal motiválható (mert a legtöbb beagle erősen haspárti).
2008. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Minden kutya könnyen tanítható :) De a legokosabb kutyusok akkor is a keverékek :P
2008. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Könnyen taníthatók.:) nekem is van.:D bár tényleg jutalomfalattal náluk mindent el lehet érni:) Egy dolog amit nehéz megtanítani azt hogy vissza jöjjön ezt a legjobb ha kiskorába kezdjük.:)
2009. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Könnyen, nagyon könnyen, de, ha nem foglalkozol vele eleget akkor nem teljesíti a parancsot amit kapott. A beagle kutya nagyon makacs.
2009. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 3 beaglem van és mindent meglehet nekik tanítani jutalomfalattal,csak azt nem hogy ne legyen szelektív a hallásuk:D
2009. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
kiskorban még igen, amugy meg nagyon rosszak.LEgalábbis az 13 beagle amit tapasztaltam.
2009. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az van 5 és fél éves és 1 hét alatt max mindent megtanul (de vmit hamarabb is) a beaglek nagyon okosak
2010. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!