Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyajegy vonatra?

Piriiiii kérdése:

Kutyajegy vonatra?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy buszra a teljes árat kell fizetni, de vonaton hogy van ez? Vonatra is teljes árat kell fizetni? Szegedről Pestig (Nyugati) mennyibe kerülhet?

Ugye azért ez hosszab utazás, és tudom, kell szájkorás a kutyára, szoktam is használni buszon, de egy hosszabb utazás során azért levehető néha inni, nem?

Kerestem neten választ, de nem találtam egyértelműen.


2015. máj. 12. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem Ceglédig 345 forint. Szegedtől Pestig nem olyan hosszú az út, hogy itatnod kelljen. IC-re nem mehettek.
2015. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az én kutyám nagyon sokat iszik, csak azért. De vannak fél napos utak is, akkor azért nem árt megitatni szerencsétlent... :D

2015. máj. 12. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Itt beírsz minden adatot, és a legördülő listában kiválasztod az "élőállat viteldíj" opciót, és megmondja, mennyi az annyi.

2015. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Fél napos utakon meg akkor itasd a kutyát, ha pisiltetni is tudod, különben sokkal kellemetlenebbül fogja magát érezni, mintha kicsit szomjas lenne. Egyébként tényleg nem fog belehalni, ha pár óráig nem kap vizet, hacsak nincs 40 fok árnyékban, de akkor meg eleve nem rakunk fel vonatra kutyát napközben, inkább csak reggel meg este.
2015. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. máj. 12. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szájkosár elvileg kötelező, gyakorlatilag kallertől függ. Én ritkán teszem fel, de mindig nálam van, talán 10-ből egy kaller ha szól, akkor felrakom.
2015. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy szeged-pest út max 2 óra...annyit kibír ivás nélkül, ha nincs 50 fok a vonaton.
2015. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól van, kibír, de a kérdésemben ez a leglényegtelenebb mozzanat.
2015. máj. 12. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell teljes árat fizetni,van élőállat viteldíj,viszont nem minden járaton lehet szállítani.És legyen szájkosár,akkor is,ha nem teszed fel.
2015. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

855ft,jegyvizsgalo vagyok,most neztemmeg a gepen.Szajkosar legyen a taskadba de nem kell rarakni,en se teszem mikor a vizslammal utazok.

Csak ic-re nem viheted,gyorsvonatra felmehet.

Ha kistestű akkor ha leteríted a szeket felmehet melled,ha nagy akkor is ha elfer:),csak legyen alatta vlami pled fele,h ne kozvetlen az ulesen legyen.

2015. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!