Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a 12 éves tacskóm....

Meghalt a 12 éves tacskóm. Tegnap este meg magához próbált mindenkit csalogatni, én simogattam meg és játszottam vele utoljára. Mostanában már nem volt olyan jó étvágya, és megpróbt átmászni a kerítésen, gödröt ásott. Szeretettel mehetett el?

Figyelt kérdés
Mindekinek ráfeküdt a lábára, vitte a kis labdáját, hátára feküdt, hogy simogassuk. :'(

2015. máj. 12. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sajnálom :(

Nem ostorozni akarlak, de beteg lehetett csóri kutyus :(

2015. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Úgy gondolom igen. Szeretettel távozott és szeretettel körülvéve. Sajnálom.
2015. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlenül volt beteg. Az én kutyám is így halt meg, öreg volt, álmában leállt a szíve.

Részvétem. És tuti hogy szeretettel ment el :)

2015. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is szeretettel ment el és szeretett is mindenkit. Ez az élet rendje, élünk és meghalunk. Részvét!
2015. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Részvétem. Szerintem is beteg lehetett. Egy 12 éves tacskó még nem olyan idős hogy aggkorban elpusztuljon. Kár hogy nem látta állatorvos.
2015. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szegény az ajtó előtt feküdt :( Annyi boldog pillanatot okozott egy ilyen kis kutya :( 6 éve lebénult, az orvos nem adott neki sokat, de kitartott.Kötöztük a lábát, amíg egyszer csak javulni nem kezdett es eddig boldogan élt.Gyakorlatilag fényesre volt símogatva a bundája, annyit játszottunk vele minig.
2015. máj. 12. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sajnálom :(

Ha azután is kitartottatok mellette, és ápoltátok, hogy lebénult, biztos érezte, hogy szeretitek, és ha lehet ezt mondani, "boldogan" ment el

2015. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!