Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek veszélyben van a...

Botoh kérdése:

Szerintetek veszélyben van a kutyám?

Figyelt kérdés
3 napja kaptam egy 7 hetes labrador kiskutyát. Kint alszik de félek hogy megtámadja egy nyest vagy valami nagy kandúr macska ami kikaparja a szemét. Szerintetek kint aludhat?
2015. máj. 12. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
eleve még az anyja mellett kellene lennie min 8 hetes koráig - ÁLLATVÉDELMI TÖRVÉNY!!!!
2015. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem vidd be, és aludj kint te helyette...


Valami értelmes dologotól nem tudsz rettegni? Pl a fejedre esik egy tégla...

2015. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Még nálad sem lehetne! A kiskutyákat 8 hetes koruk előtt nem szabad elszakítani az anyjuktól! Gondolom oltása semmi, féreghajtva szintén nincs... Inkább amiatt aggódj, hogy valamilyen macska vagy egyéb állattól valami betegséget el ne kapjon, mert pl a parvó halálos... Jobban tennéd ha bevinnéd a házba, mielőtt baja lesz. Egy ilyen pici kölyökkutyát egyébként is szívtelenség kitenni tök egyedül!
2015. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Attól most eltekintek,hogy 7 hetesen nálad sem lehetne.De ha így alakult,legalább az első pár napban,egy hétben vidd be.Ha nem is a szobádba,de az előszobába,konyhába,fürdőbe.Szokja meg az új helyet,téged,titeket.Nagyon fog sírni szegény,ha magára hagyod.3 napja még máshol volt,új neki minden.Aztán napközben kiviszed az udvarra,egyre többször,ha azt is bejárta,megismerte,akkor kint lehet hagyni.
2015. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Hét hetesen nálad sem lehetne, és kb 1 éves koráig jó lenne, ha bent aludna veled. Jobban kéne félned attól, hogy férges, vagy beteg, főleg mert csak egy oltása van meg - remélem megvan.
2015. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem aludjon bent.!;-),mert túl kicsi.
2015. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Azért ne kapjátok be a kérdező fejét:

Tényleg korán hoztátok el, de most nem ez volt a kérdés. Alapvetően alhat kint, de az a jó, ha valami jól elkerített helye van és van olyan helye ahova behúzódhat (kutyaház vagy valami)

2015. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam 8 hetes a kutya
2015. máj. 12. 22:15
 9/20 A kérdező kommentje:
Azértvittem ki mert a grázsban nagyon sírt.1 oltást már kapott, holnap után lesz a második és féregtelenítve is van.
2015. máj. 12. 22:18
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem tartod a lakásban? Gondolom örültél volna, ha anyádék téged 8 hetesen kiraktak volna a kertbe lakni..
2015. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!