Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt lehet kin tartani?

Pitbullt lehet kin tartani?

Figyelt kérdés
az van hogy vennek egy pitbullt de a hazban nem tarthatom :( telen mit tudnek vele csinalni szigetelnem a hazat de akkor is na... hideg lenne koszonom a valaszotokat elore is :*
2015. máj. 12. 22:02
 1/9 anonim válasza:
23%
A pitbull fajta kutyáknak sokkal jobb kint hidd el ha van egy házikója megszokja kint és hiába "kis szőrű" kutyák attól még bírja a hideget/meleget. Kint jobb lesz neki hidd el.
2015. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát végülis túléli, de ha ennél jobb életet szánsz neki, akkor várj vele, amíg a körülményeid megfelelőek lesznek. A pit a gazdája mellett boldog, télen-nyáron.
2015. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet. Nagyon embercentrikusak es rovid szoruek, ezert csak kint nem jo nekik. Amugy a kerdesed alapjan meg gyerek vagy es nem tul tapasztalt, nem hinnem, hogy valo neked pit bull.
2015. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Nekem pit keverékem van. Kinti kutya. Jól szigetelt a háza, de amikor -20 volt kint tavaly, akkor azért beengedtük az előtérbe.

Amúgy néha bejöhet a házba, de nem automatikusan, csak ha beengedjük (kb heti 1x)

6 éves, nincs vele baj. Akkor rosszalkodik, amikor napközben is kevesebb idő jut rá, és nem játszunk olyan sokat.


Tudom, hogy le leszek pontozva, de ez van.

2015. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tanácsos. Fázós, gazdacentrikus, legalább kinti-benti tartás ajánlott.
2015. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszotokat igen gyerek vagyok 16f haveromnak is van pitbullja csak o benn tartja nekem maga a faj tetszik amstaff,pitbull iljesmik tudom rovid a szore es telen nem lehet kinn tartani de egyszeruen nem tudom bevinni a hazba nem tudnam benn tartani ha le szigetelnem a hazat ugy nem lenne jo ?
2015. máj. 13. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Probald ki! Koltozz be a szigetelt kutyahazba telen egy hetre es utana nyilatkozz.

Meg mint irtuk, nem csak a hideggel van baj.

2015. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két megoldás van számodra. Tapasztalatból beszélek, egy másfél éves pitbullom van. Ő a lakásban alszik, kinti tartásra rövid szőre miatt alkalmatlan. Ha ő kint aludna, az majdnem olyan lenne, mintha te aludnál kint. Nekem magába a családi házba van beépítve a kutyaól, teljesen beszigetelve, az alja fa, nagyon sok szalma is van benne, mert abba a kutya bele tud bújni. Ez arra alkalmas, hogy egy hosszú szőrű kutya benne tudjon lakni télen. Talán még egy rottweiler tudná használni (nekem egy puli lakik benne). Csak olyan kutyafajtát tudsz kint tartani, ami hosszú szőrű vagy minimum plusz aljszőrzettel is rendelkezik. Azok a kutyafajták, amelyek nem ilyen bundával rendelkeznek, azoknak ugyanolyan kint lakni, mint neked lenne. Esetleg egy kazánháznál tudnád tartani téli időben.
2015. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2016. jan. 11. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!