Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokan miért csókolgatják...

Sokan miért csókolgatják agyon a kutyájukat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Hiányuk van.
2015. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert tudják mit jelent szeretni egy élőlényt.
2015. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Énis szeretem imádom a kutyám, de nem csókolgatom. Ezt máshogy is ki lehet fejezni szerintem. Első.
2015. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szerintem is szeretet hiányosok.


csak a kutyájuknak élnek


valószínű akik magukra ismertek nemsokára töröltetni fogják a kérdést,

2015. máj. 13. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretik, és jól esik nekik?
2015. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor megpusziltam a kutyám buksiját, nem vagyok szeretet hiányos sem, egyszerűen nyugtat a tudat, meg szeretem is..
2015. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bullterrierem igényli.Ez egy olyan fajta.
2015. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Berögződés, mert az emberek egymás közt így fejezik ki a szeretetet. A páromat is megpuszilom ha úgy van kedvem. A kutyát is ölbe veszem, megölelem és megpuszilom, csak azt nem szájon és nem hagyom hogy arcon nyaljon. A feje tetejét szoktam puszilni.


Egy dolgot nem értek csak. Amikor sétáltatom a kutyámat, és egy idegen odajön az utcán és elkezdi puszilni. Azt mért teszi? Meg hogy képzeli? Annak mi baja van?


Idegen kutyát biztos nem kezdenék el puszilgatni az utcán soha. A sajátomat puszilom csak.

2015. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Az agyoncsõkolgatás inkább szeretethiányból adódik,ahogyan az agyonnyalatás is.Egy egy puszi belefér,amúgy a kutyának egyáltalán nem igénye,hogy a gazda cuppogjon rajta.
2015. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs szeretethiányom, vannak barátaim, a családommal élek, a húgomat és a szüleimet imádom.

A kutyusomat tavaly fogadtam örökbe, de már 10 éves korom óta készülök kutyára. Intenzíven.

És én is adok neki puszit, az ölemben is szeret ülni (pedig 35-40 kg :D) Nekem jól esik, ő meg egy emberközpontú, pusziosztó angyalka.

Nem kezelem gyerekként sem, ő a legszófogadóbb a környéken. Izzadtam vele rendesen, de elsőre visszajön, a múltkor az út mellet ült és maradt, és várta, hogy mikor mondom, hogy mehet, pedig 3 kölyök ugrált a fején :D

Én imádom a kutyámat, és ezt a közelemben mindenki tudja. :) Mivel rendesen negyedévenként féreghajtom, nem hinném, hogy bármit is elkapok.

Azt én sem értem, hogy idegenek miért? Mert volt aki konkrétan lesmárolta a kutyusomat, csak lestem. Idegen kutyát, aki ki tudja mit evett fel...

És elnézést a hosszú válaszért, csak mindig elragadtatom magam, ha a kutyusomról van szó. :P

És tényleg nincs szeretethiányom, néha már úgy vakarom le magamról a kutyát és a húgomat 1 óra pihiért :D

17/L

2015. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!