Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak a bichonnal?

Mit csinaljak a bichonnal?

Figyelt kérdés
Kolcson kutya, vigyazok ra nehany napig mig a gazdi korhazban van... A kutyu meg akar eroszakolni, tuzel... Hogyan csillapitsam a vagyat? :-D fiu kutyus...

2015. máj. 14. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Fiú kutyák nem tüzelnek

2. Nem hinném, hogy meg akar erőszakolni, egyszerűen látja rajtad, hogy gyengébb vagy nála és ledominál.

3. Próbáltál már rászólni? De nem úgy, hogy "egyemaszívedetnecsináld", hanem úgy istenesen?


Legközelebb ha próbálkozik, egyszerűen hajítsd le magadról meglátod használ.....

2015. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsanat, nem vagyok jaratos a kutyak teren :)

Eddig szepen mondtam neki, hogy nem szabaaaad... De csak probalkozott... :))

Raszoltam kicsit eroteljesebben, ugy latszik most felfogta... Koszonom :)

2015. máj. 14. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tüzel, csak a szukák tüzelnek. Ennek a viselkedésnek semmi köze a szexhez kutyáknál, ez nem vágy, hanem veled szemben tanúsított domináns viselkedés. Ne hagyd, szólj rá keményebben is, ha kell.
2015. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ledominál, állítsd le. Szólj rá erélyesen, ha ez nem segít akkor fogd meg a nyakbőrénél és tedd arrébb. Az nem fáj neki, de megtanulja, hogy veled ezt nem csinálhatja. Ha rájön, hogy nem ő a főnök egyből abbahagyja.
2015. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pofátlan módon fejezi ki a dominanciáját feletetted. A gazdájának meg kellett volna nevelnie. Jelezd felé, és ha gondolod, ezt a kérdést is mutasd meg!
2015. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, jol jott a segitseg!
2015. máj. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!