Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kiskutya (? )

3 hónapos kiskutya (? )

Figyelt kérdés

Van egy 3 hós kiskutyánk aki néha teljesen bepörög. Ilyenkor ugrál, harap, karmol bemászik az ágyásba mindent csinál amit nem kéne. Ha ott hagyom akkor csak mégjobban csinálja (kerti kutya). Nem tudom mit tegyek! (?)

Légyszíves segítsetek



2015. máj. 14. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj rá, ha harap/karmol játék közben, akkor jajong fel és hagyd ott, ha erre bemászik az ágyásba rászólsz abban a pillanatban, hogy belépett.
2015. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig rászólok ha bemegy az ágyásba rögtön csak nem halgat rá. Erre Én odaszoktam menni megrázom a nyakbőrénél fogva rászólok és elviszem onnan. De amint lerakom a földre már megy is vissza
2015. máj. 14. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azért, de mit keres egy három hónapos babakutya a kertben?

Vigyétek kutyaoviba!

2015. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még baba, sok az energiája, és sokat kell tanulnia. Unatkozik, játszik ilyenkor.

Jobb lenne még lakásban tartani, és együtt kimenni vele a kertbe.

Nevelés, nevelés, nevelés! Ha megvannak az oltásai, el lehet kezdeni a kutyaovit, és a pórázhoz szoktatást, napi sétát.

2015. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!