Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ferencvárosban (Bp 9. ker)...

Ferencvárosban (Bp 9. ker) kötelező bejelenteni a kutyatartást? Ha igen, hol kell leadni a bejelentőlapot?

Figyelt kérdés
Találtam bejelentőlapot a neten, de egyéb információt nem. A kutyát most kaptam. Aki nemrég jelentette be a sajátját, tudna segíteni?
2015. máj. 16. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél perc google: [link]
2015. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a linket én is megtaláltam. Nem vagyok elégedett az információmennyiséggel, ezért kértem személyes tapasztalatot. Az le van írva itt, hogy honnan lehet ilyen bejelentőt szerezni, de az nem, hog hova kell leadni, illetve az sem világos, hogy új kutyákat mikor kötelező bejelenteni. (És nem azért, mert béna a szövegértésem.) Valaki esetleg? Vagy bárhol, ahol bejelentésköteles, új kutyát hogyan jelentettetek be?
2015. máj. 18. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:

OK, azt nem tudtam, hogy ezt találtad meg. Mindenesetre nem túl meglepő módon rajta van az adatlapon, hova kell küldeni.


Az egy jó kérdés, hogy ha nem elmulasztottad bejelenteni, hanem akkor még nem volt meg a kutya, akkor be kell-e jelentened utólag. Szerintem nem. De ettől még bejelentheted :)

2015. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez egy korrekt válasz volt. Jogos, az adatlapon nem néztem meg, hogy van-e cím, pedig átolvastam. 2 hét múlva megyünk a következő oltásra, majd ott megkérdezem az állatorvost, talán tudja, hogy ilyenkor is kell-e, addig csak nem lesz baj, ugye?
2015. máj. 18. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Baj az nemigen lesz, mert nem mondható, hogy az önkormányzatok eddig bármilyen energiát fektettek volna ebbe az egészbe, dobálóznak itt mindenféle szép összegekkel, de senki nem hallott még olyanról, akit meg is büntettek volna. De ha ennyire zavar a dolog, szerintem kérdezd meg telefonon a Hatósági Irodát: Állatvédelmi, állattartási ügyek: Tel: +3612151077/327 ( [link] )
2015. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!