Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a kutyám erős patkánymérget evett?

Figyelt kérdés
Kaukázusi kutyám erős patkánymérget evett folyik a szájából a vér és ráadásul még állatorvoshoz se tudom vinni és kihívni se tudom hozzá mert fél tőle. Mit csináljak?
2015. máj. 16. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
asd a godrot
2015. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
orvos azonnal, vagy az előttem szólónak van igaza
2015. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?! Állatorvos azonnal, vagy gödör, ez a két lehetőséged van.
2015. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szeretné megmenteni de állatorvoshoz nem tudom elcibálni akit meg ki szoktam hívni az meg azt mondta,hogyha 6 ember lefogja csak akkor jön ki,fél tőle mert,agresszív.
2015. máj. 16. 21:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos!!! Meg fog halni a kutya!!! Ne legyél már ennyire hülye, könyörgöm!!
2015. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Akkor is csak állatorvos tud segíteni rajta. Mérgezésre nincs házi gyógymód sajnos :(
2015. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos nélkül el fog pusztulni. Bár ha már vér folyik a szájából, akkor lehet, hogy mindenképpen.
2015. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha már vérzik, nem sok mindent tud tenni az orvos. Akit meg kihívtál, adja vissza a diplomáját, ha nem tud egy akár támadó kutyával is elbírni. Van rá lehetőség, hogy nyugtató injekciót beadjon neki, akár rácson keresztül is. Vagy a gazdával beköttetni a száját.

Nincs másik orvosra lehetőségetek?

2015. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak kezelnie kell őt, akármilyen is! SOS keress másik orvost, bár sok mindent már nem lehet tenni érte. Sajnálom.
2015. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de valami probléma van a szövegértéseddel, vagy nem tudsz olvasni. A kutyád el fog pusztulni ha nem hívsz hozzá állatorvost sőt akkor is, ha hívsz, de nem időben.

Nem szeretek itt sértegetni senkit és valahol remélem, hogy az ilyen kérdések csak rossz poénnak vannak szánva, vagy provokációnak.

Mert aki ennyit nem tud, annak minek állat?

2015. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!