Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt már valaki ilyet?

Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Most, hogy kicsit jobban megy a kutyáimat chappi helyett brit premium abdult med. táppal etetem. Meglepődve tapasztalom, hogy a kutyáim fogynak tőle pedig az előirt adagnál jóval többet adok nekik.
2015. máj. 18. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Britnél előfordul, én emiatt kezdtem el BARFozni, nem volt kedvem végigpróbálgatni még ötféle tápot. De ha szeretsz kísérletezni (amúgy egyszerűbb, mint BARFozni :D), akkor próbálj ki valami mást, hátha jobban bejön nekik. Josera, Panzi Fit Active (az még tán olcsóbb is, nem néztem nagyon utána)...
2015. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az is, hogy hogyan és miből fogynak. Sok Chappivel, Pedigree-vel etetett kutyán látom, hogy a derekuk vastag, izom meg nuku.

De ha aggasztónak találod a fogyás mértékét, akkor tényleg lehet, hogy tápot kéne váltani. Ki kell kísérletezni, hogy mi válik be.

2015. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!