Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjem el a kutyakikép...

Hogyan kezdjem el a kutyakiképzést?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta foglalkozok kutyaoktatással, és szeretnék ebben dolgozni. Viszont nem tudom hogyan kéne elkezdenem úgy hogy akár megélhetésem is ebből legyen. Magyarországon mennyire van szükség a kutyaoktatókra, és hol van szükség rájuk? Nagyon ötletem sincs hogyan kezdjek neki, csak kutyákhoz értek :) Előre is köszönöm aki írna pár ötletet :)
2015. máj. 18. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

amit írsz az magában ellentmondás. Ha olyan rég foglalkoznál kutyaoktatással magas szinten akkor nem kérdeznél ilyeneket, mert tudnád és ismernéd az utat, látnád, hogy csinálják a többiek.

Mert ez így működik. Csatlakozol egy már meglévő csapathoz és ők kinevelnek mint utánpótlást vagy magányos zseniként olyan magas szintre hozod a kutyádat, hogy tőled akarjanak tanulni.

2015. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát akkor most egymást nézzük hülyének sajnálom :)
2015. máj. 18. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd meg magad kutyás fórumokon,fb csoportokban,helyi újságban stb.. Ha értesz a kutyákhoz ergó van tapasztalatod.Nem tudom pénzed hogy van.De egy kis bekerített területet ki kéne venned,hogy ott tarts órákat.Vagy kezdetben csak házhoz járós lennél. Ami jó,hogy esetleges kedvezményeket adsz az elején,jó marketing! stb.. Aztán ha tényleg jó vagy szájról szájra fogsz terjedni,de azért reklámoztasd is magad.
2015. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!