Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom este félti a fenekét,...

Amicat kérdése:

Kutyusom este félti a fenekét, lehet a kozmetikus miatt? Fura lehet neki több mint 1 hétig hogy nincsen szőr a fenekén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan gondom akadt, hogy a kutyusom 05.09-én kozmetikusnál volt és nagyon meg lett kopasztva (ez volt neki az első) azóta esténként elkezdi félteni a seggét, állandóan leül, nézegeti, szimatolgatja és látszik rajta hogy valami nem tetszik neki ott. Nincsen a fenekén semmi seb, nem lett megvágva.

Kutyakiképzőt kérdeztem, szerinte a bűzmirigyét kéne kinyomni, én ebben nem hiszek, mert az nem csak este jönne elő neki. Ha nem lenne muszáj, nem nyúlnék a bűzmirigyéhez, ha meg elviszem dokihoz, az lenne a vége.

Van valami tapasztalatok?



2015. máj. 19. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet pedig, hogy ott lesz a bibi. Vagy nem nyomta ki rendesen a kozmetikus, vagy túl durva volt, mindenesetre nem ártana orvossal megnézetni!
2015. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggel vagy este eteted? Nem lehet, hogy esténként ér odáig az emésztése, hogy pukizik és hátrahajol megszimatolni, hogy honnan jönnek a fura szagok-hangok? :) Az én kutyám mindig megdöbben a saját szellentésétől.
2015. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond


a hosszú szőrű kutyák szoktak furcsán reagálni arra ha lenyírják őket.


Vannak olyan kutyák amik védtelennek érzik magukat és paranoiásak lesznek.

2015. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha persze hosszútávon fenn áll a probléma akkor orvos!
2015. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint a kettesnél,az enyém is megijedt néha a pukijától,úgy futott mint a rakéta :D kozmetikus után,mikor meg van kopasztva,és furcsa neki hogy nem tudja lóbálni a haját,csinál fura dolgokat a fejével,a hátát akarná mindig megvakarni :)
2015. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kozmetikus nem nyúlt a bűzmirigyéhez.

Én is arra gyanakszok hogy a szőrével lesz a gond, hogy eddig hosszú volt neki a fenekén és most meg nincsen ott semmi. Talán ezért is este félti, mert jobban érzi hogy fázik neki, vagy nem tudom tényleg.

Reggel és este is kap enni, nem szokott megijedni a pukijától, halál békésen alszik tovább olyankor, mintha nem ő lett volna :D

Azért nem értem, mert másfél hete volt a kozmetikus, azóta hozzá kellett volna szoknia szerintem. Most már elkezdtem aggódni.

2015. máj. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!