Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nekem ugorhat, ok nélkül?

Tényleg nekem ugorhat, ok nélkül?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem valakivel és mondott valamit ami szíven ütütt. Meséltem hogy bent van éjszaka a szobába is a kutyám. Erre azt mondta "majd lesegetsz ha álmodban átharapja a nyakad. A kutyáknak néha elborul az agya és akkor véged".

Ez tényleg megtörténhet?


2015. máj. 19. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem kutyás volt, akivel beszélgettél, az tuti.

Ennyire ismered csak a kutyádat, hogy megingathat egy ilyen vélemény?

2015. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy :-)
2015. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Néha az embereknek is elborul az agyuk, és kiirtják a családjukat. Akkor ne aludjunk egy lakásban senkivel?
2015. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

:D Üdv a való világban. És ezzel nem a torokátharapó-vérszomjas kutyákra célzok, hanem az indokolatlan mennyiségű idiótára.

Nem fogja átrágni a nyakad a kutyád, míg alszol, nyugodtan engedd be. Ok nélkül soha, egyetlen kutya sem támad. A kutyatámadásoknak mindig van oka, csak a tisztelt gazda nem látta előre, mert nem figyel a kutyája jelzéseire és igényeire.

Egy megfelelően kezelt, tartott, foglalkoztatott, szeretett kutya soha nem támad a gazdájára, max. ha beteg vagy nayg fájdalma van, de akkor sem a torkát rágja át, hanem vakon, reflexből harap. Nem várja meg, hogy elaludj, oson fel az ágyadra és keresi meg az ütőeredet.

2015. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
áá nem kutyás ez a személy. Még attól is rosszul volt, hogy beengedem a házba, sőt a szobába is. Köszi akkor megnyugszom :) Sajnos képes vagyok egyes dolgokat túlparázni :/
2015. máj. 19. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen veszélyesek lennének a kutyák, már rég kiirtották volna őket az emberek, nem házi kedvencként tartanák :)

Amúgy vannak, akiket zavar, ha állat van a lakásban, vannak, akik szeretnek beleszólni más életébe és ha ez a kettő még némi szorgalommal is párosul, akkor kapunk olyan embert, mint aki téged rémisztgetett.

2015. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta bullterrierjeink vannak,rossz hírű fajta.Ágyban alszanak,és még élünk,köszönjük!
2015. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez így van utolsó előtti :D Utolsó, én az ágyba nem engedem, mert a férjemnek nem jön be a kutyaszőr :D
2015. máj. 19. 16:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Kefélem rendszeresen pedig, dehát hosszúszőrű, ez az időszak nagyon durva. Keményen szőrözik.
2015. máj. 19. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, azért a kutya szőrét is kikeféled néha. :D
2015. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!