Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek jó napirend...

Ez szerintetek jó napirend lehet neki?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem be a kutyámmal egy belvárosi lakásba és még most alakítgatom a napi sétákat.

Reggel körülbelül egy órára viszem el, futtatózunk is, ahol játszik a többi kutyával, labdázunk, stb. Aztán elmegyek dolgozni. Délben általában haza tudok ugrani egy ötperces eü sétára és egy kis jutifalatos gyakorlásra, hogy szellemileg is fáradjon. Este munka után kiszaladok vele megint öt perc eü sétára, valamivel később pedig a nagy esti séta olyan másfél órás. Ez szerintetek elég lehet így mozgásból/ingerből?


Illetve még egy kapcsolódó kérdésem lenne: az újdonsült szomszédok megjegyzést tettek arra, hogy ugat a kutya. Én ezt vonakodva tudom elhinni, mert akárhányszor hazajövök/elindulok/elsétálok az ablakunk alatt, síri csend van, a kosarából szokott kiugrani, mikor érkezem és ott szoktam hagyni, mikor indulok. Valamelyik este a házban lakó kutyák koncertet rendeztek, de én akkor is szigorúan letiltottam. Max azt tudom elképzelni, hogyha nagy mozgás van a lépcsőházban, akkor egyet-kettőt vakkant, de nem hiszem, hogy ennél többről van szó. Ezt le tudom ellenőrizni/be tudom bizonyítani valahogy?


Köszi előre is.



2015. máj. 19. 19:10
 1/2 tikmik00 válasza:
Egy kamerát állítasz a házba ahonnan mindent lát és akkor láthatod hogy mit csinál a kutya hogy ugat-e meg ilyenek.
2015. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég jó kis napirendet állítottál össze neki. De elfelejtetted megemlíteni, hogy milyen kutyáról lenne szó. Addig nm lehet rámondani az áment. Egy kis/közepes testű és mozgásigényű kutyusnak bőven elég amit leírtál.


Az ugatás kérdésre:

Szerintem elképzelhető, hogy vakkant egyet kettőt, mert szokatlan neki a hely, meg az ingerek. Ha ugat is, be kell állítani egy kamerát, vagy egy régi telefont, mint diktafon, és figyelni, ugat e vagy sem. A webkamera is megoldás amin folyamatosan tudod figyelni. Ha ugat is egy keveset, lehet idővel meg fog szűnni, miután hozzászokott az új ingerekhez.

De ha nem ugat, akkor így bizonyíthatod a legkönnyebben.

2015. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!