Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? Yorki...

Mi a véleményetek? Yorki kutya mellett lehet-e macskát tartani?

Figyelt kérdés
A kiskutyánk 2 éves. A cica akit örökbe fogadnánk 5 éves. Eddig csak lakásban tartották. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2015. máj. 19. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fajta, hanem neveles kerdese. A sajat kutyadat te ismered. Ez kb olyan kerdes, mint hogy tetszene-e a gyerekednek a kek polo vagy sem, azt is csak az tudhatja, aki ismeri.
2015. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt a kutya,egy idő után lehet megszoknák egymást,de figyelni kell őket,bele ne kapjon a macska a kutya szemébe.Az én yorkim megőrül egy macska mellett,hajkurássza őket,de szerintem ő is megszokná egy idő után.
2015. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Meg a macskától is függ. Mármint ha a kutya nem bírja a macskát akkor megtámadja. Viszont ha a macska nem tudja elviselni a kutyák akkor az inkább depresszióként, és hirtelen előtörő agressziókként jön ki belőle. Pláne hogy 5 éves. Jesszus, ilyen cicust már nem nagyon kéne kizökkenteni a megszokott életéből, territóriumából mert elég komoly gondokat okozhat a személyiségében.
2015. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 yorkim van, az egyik 5 éves lesz, a másik alig múlt 4 hónapos. A kérdésre válaszolva, én személy szerint a kicsi mellett biztosan nem tartanék macskát, mert még túl játékos. De ez persze csak a te kutyád természetén függ. Sok sikert!
2015. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!