Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amíg dolgoztam a kiskutyám...

Cukybabaa kérdése:

Amíg dolgoztam a kiskutyám valahogy megtalálta az orvosi kiskonyvet. Szetragta. Két oldalt a széle szét van jove. Az orvosi pecsetek és matricák látszanak. Mit fog szólni az orvos? Kérjek újat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos max vigyorog egyet és némi forintocskáért kiállít egy újat.
2015. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én voltam a hibás, kicsit jobban, magasabbra is tehettem volna.. ha újat állít ki abba is bent lesz minden matrica?
2015. máj. 20. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. :) A régit ne dobd ki, vidd el az állatorvoshoz és mondd el, hogy mi van. Természetesen a megcsócsált matricákat nem fogja a doki átragasztani az újba, de pár100 forintért állít ki új oltási könyvet és mostantól ebbe fogjátok vezetni a szurik és hasonlók nyilvántartását. Azért a régit megtartanám a helyedben, hacsak nem tökéletesen olvashatatlan az egész.
2015. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Csak a két széle van szét ragva, minden matrica és ami kell látszik. Szerencsére
2015. máj. 20. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Mindenképp tartsd meg a régit, hiszen a veszettség elleni kötelező oltást csak azzal igazolhatod; a matrica minden egyes oltóanyaghoz egyedi, nem pótolható.

A kötelezően beültetendő transzponder (chip) beragasztott matricája sem pótolható.

Egyszerűbb ezeket használni igazolásra, mint a nyilvántartásokban keresni; illetve biztonságosabb, mint azokra alapozni.


Az új Kisállat Egészségügyi Könyv pontos ára 1000 Ft.

2015. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem te vagy az első és se nem az utolsó akivel ez megtörtént ugyh. nyugi :)
2015. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A régit megtartom és kérek egy újat mikor megyünk oltasra :)
2015. máj. 20. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
:)))))))))
2015. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!