Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek közepes vagy...

Zoli971 kérdése:

Szerintetek közepes vagy nagytestű kutyáknak való kölyöktápot kell adni egy belga juhász szuka kiskutyának?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A tenyésztője tudja a legjobban, az ő vonalának milyen táp vált be a legjobban.
2015. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagytestű, de a tenyésztőjénél érdeklődj!
2015. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kis Rohadek válasza:
Nekem ket belga juhasz szukam van. Az egyiket 4 hetes koraban "valtottam ki" egy "kutya-gyar"-bol. O egy Groenendael, a masik Terwuen. 3 - 4 honapos koraig nyugodtan adj neki kolyoktapot. Utana semmi gond a felnott, nagytestu kutyaknak valo tap adagolasaval. Ha szaraz tappal eteted, ne feledkezz meg a plusz vitaminokrol es asvanyi sokro. Ez nagyon fontos 1 - 1,5 eves korukig. Nagyon meghalajak. Kisse jatekos es csintalan ugy masfel ket eves korig, utana lesz meg a " kisangyal". Gyonyoru termeszetu es jellemu allatok. Vigyazz ra - meghalalja. Tisztelettel: Gyorgy
2015. szept. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!