Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvégeztem a kutyakozmetikai...

Elvégeztem a kutyakozmetikai tanfolyamot, viszont most nagyon elbizonytalanodtam. Hogyan tovább szerintetek?

Figyelt kérdés

Sikeresen levizsgáztam belőle. Viszont nézegettem és nem nagyon van alkalmazotti állás belőle. Régóta leszerettem volna rakni.Tudtam,hogy a kezdet nehéz lesz. Vállalkozáshoz nincs tőkém. Fogok kapni támogatást,de fél-1 évet dolgoznom kell ahhoz,hogy ezt biztosítsák nekem.

Ebben a városban nem hirdethetem magam annyira,mivel itt voltam gyakorlati helyen,oktatóm konkurenciája nem szeretnék lenni semmiképpen sem!!Facebookra felraktam,hogy megvan a vizsgám belőle. Ebből kicsit arra gondoltam hátha páran rám írnak.Mivel sok ismerősöm mondta,hogy ha elvégeztem a tanfolyamot majd hozzák a kutyájukat.


Nem tudom most mihez is kezdhetnék.


Olyan lehetőségem is van amiből minimális pénzem lesz csak,hogy csoporttársamhoz társulok,viszont ő 60 km-el arrébb lakik és az úti költség nagyon sok lenne.


2015. máj. 20. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm korábban otthon dolgozott. Nemrég költözött át egy kutyakozmetikába, és most ott dolgozik. Lehet te is kipróbálhatnád ezt.
2015. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itthon nem sok lehetőségem lenne sajnos,mert tudom,hogy nem kevés szőrrel jár ez az egész. Bőven elég,hogy 3 havonta a két sajátot nyírom meg. Meg zuhanytálcánk van nem kád.Mellesleg szüleimmel lakok még,ők meg azt nem preferálnák,hogy kutyakozmetika legyen a lakásunkból :D

Szóval ez kilőve.

2015. máj. 20. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz házhoz is, van aki nem szereti elvinni a kutyát kozmetikushoz
2015. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már igazán nem kötekedni akarok, de ezeket miért nem gondoltad át előbb?
2015. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerős kutyakozmetikus azt mondta, hogy az utóbbi 4-5 évben 30-40%-kal esett vissza a forgalma. Az embereknek sokkal kevesebb pénze jut a kutyáikra(is), mint korábban, így gyakorlatilag nem sok esélyt látok arra, hogy pont most fogsz tudni a semmiből elindítani egy vállalkozást.
2015. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Átgondoltam eddig is,meg oktatóim felhívták a figyelmet,hogy ez nem egyszerű.Csak hát az ember amíg meg nem tapasztalja addig nem úgy áll hozzá. Nem ebből szeretnék meggazdagodni. Keresek egy 4-6 órás munkát. Mellette próbálok majd vendégeket szerezni.Eleinte csak hobbiból nyírni aztán hátha ez növekedni fog! Vállalkozást meg mint írtam nem szeretnék egyenlőre.Azt majd akkor ha már lesz egy kis vendég köröm na meg leginkább gyakorlatom,hogy egyedül is nagy üzemben tudok dolgozni.
2015. máj. 21. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!