Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van jobb sora egy...

Mitől van jobb sora egy családi kutyának, mint egy saját gazdájával élő járőrkutyának?

Figyelt kérdés
Miért baj ha egy kutyànak munkàja van és nem unatkozik egész nap a kertben, vagy egy lànc végén?
2015. máj. 20. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy jobb sora van.
2015. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy baj? Itt a legtöbb válaszoló szerintem azon a véleményen van, hogy a munkakutyáknak jó a munka.


Viszont szomorú, hogy a családi kutyákat a lánc végén élő kutyákkal azonosítod. A családi kutya része a családnak. Amelyik kutya láncon tölti az életét, az az élő kerti dísz kategória.


Láncon is lehet helyesen tartani kutyát, de azzal sokat foglalkoznak, és nem arra engedik el, hogy éjszaka megsétáltassa magát.

2015. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

 


Ezzel kapcsolatban azért volna pàr kérdésem.

Nem sikerült jàrőrkutya képzésben részesülnie? Esetleg nem Én mondtam le a lelenc javàra? Ugyanis a tesztet hibàtlanul kitöltöttem!

De amúgy miért baj ha egy kutya Bh1 engedelmességi vizsgàt tesz le? Miért baj ha jutifalatokkal ràveszik a kutyàt hogy üljön feküdjön? És miért baj hogy egész éjjel vagy egész nap a gazdàjàval sétàl vagy kedvére rohangàl egy hatalmas körbe kerített udvaron?


Lelenc Kutyamentő Egyesület 3 új fényképet töltött fel.


január 17., 21:50 · 


Beköszön Ginger, aki január 7-én távozhatott az Illatos útról. Ginger egy örökmozgó, kíváncsi, jellegzetesen belgás sietős léptű, toporgósan kíváncsi lányzó, aki nagyon köszöni, hogy nem sikerült járőrkutya képzésbe kerülnie  Álomgazdi is láthatáron, olyannyira álom, hogy már van örökbefogadott kutyája a Lelencből. Igazán mozgalmas, kutyás társadalmi élet vár rá, természetesen családi kutyaként.

2015. máj. 20. 17:16
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Attól, hogy valaki vagy egy szervezet állatokat ment még nem jelenti azt, hogy a kiképzésükhöz is ért szóval nem kell az ilyen megnyilatkozásaikat komolyan venni. Meg amúgy, nekem az jön le, hogy te egész nap a netet bújod, hátha találsz valamit amin felháborodhatsz. Két mondatot találtál amivel nem értesz egyet? Úristen, nem dől össze a világ.
2015. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem értem... milyen tesztet? vagy te akartad ezt a kutyát és járőrkutyának?
2015. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkakutyaként élte az élete nagy részét, de a gazdája idős korában, mikor már nem dolgozhat, eldobja, akkor nincs jó sora..és ha ezután valaki örökbe fogadja, és az utolsó éveiben szeretet veszi körül, akkor egyértelműen jobb helyre került.

Viszont sok munkakutya családban él, és egyszerre családi és munkakutya. És sajnos sok családi kedvencnek rossz a sorsa..:(

2015. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen én szerettem volna kihozni és mivel ketten jelentkeztünk rà januàrban, egy tesztet kellett mindkettőnknek megírni.

Nem az a bajom hogy a menhelyre került hanem hogy nem sikerült munkakutyànak lennie. Nem értem mennyivel jobb egy csalàdi kutya élete,mmint egy munkakutyàé?

Egy csalàdi kutya tudomàsom szerint nem megy a gazdàjàval dolgozni hanem otthon vàr..... amìghazaérnek, és foglalkoznak vele. Vagy nem?

2015. máj. 20. 18:13
 8/18 A kérdező kommentje:
Amùgy hibàtlan tesztet ìrtam és én döntöttem úgy hogy lemondok a lelenc javàra.....
2015. máj. 20. 18:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja akkor csak a megfogalmazással van bajod... valóban helytelenül fogalmaztak, de ez az ő hozzá nem értésüket minősíti, ennyi.
2015. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak menhelyek, ahol az a vélemény ,a kutyának az ideális élet a családi élet. Ahol dolgozna a kutya, az nekik kizsákmányolás szintje.

Miért háborogsz, ha lemondtál a kutyáról? Gondolom, nem volt megfelelő az idegrendszere a járőrvizsga letételéhez.

2015. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!