Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit taníthatok meg még a...

Mit taníthatok meg még a Golden retrieveremnek?

Figyelt kérdés

ül, fekszik, pacsi ezeket tudja. Szoktam vele labdázni, de azt egy idő után megunja és csak rágcsálja. Minden nap szoktunk vele egy jó háromnegyed órát sétálni (közbe azért rendesen mozog, nem a panelt kerülgetjük :D). Kertben van de többet szeretnék vele foglalkozni hogy lefáradjon a kis agyacskája. Amiket tud azokat úgy tudja hogy max. naponta egyszer csináltatom vele többször fölösleges.

Kutyasuliba nem tudjuk vinni a legközelebbi kb. 30 kmre van.

Miket tanítsak meg neki?



2015. máj. 20. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kan, másfél éves lesz nemsokára.

Ja és megtanítottam neki hogy átugorjon akadályokat de azt már nem csinálom vele mert a hugom egyfolytában azzal csesztette.

2015. máj. 20. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
tanítsd meg fejen állni , fekvőtámaszózni ,fekvenyomni
2015. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! utolsónak főként :D

Ha ő megtartaná az orrán a kaját és nem verné ki rögtön a kezemből akkor komolyan aggódnék az egészségi állapotáért xD

2015. máj. 20. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg trükk van, amire a szellemi fárasztás miatt érdemes megtanítani, ráadásul ez az együtt töltött idő és maradéktalan figyelem a kutya-gazda kapcsolatnak is nagyon jót tud tenni.


Youtube-on rengeteg ilyen videot találsz "kutyatrükk" és "dog tricks" keresőszavak alatt.

2015. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
kérdező én komolyan írtam fekvözni meg fejen állni simán meglehet tanítani. Tök egyedi lenne.
2015. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg a 101 kutyatrukk c. konyvet,;nagyon jo.
2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2015. máj. 23. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!