Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! Mitől remeg...

Valaki segítsen! Mitől remeg a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Yorki kiskutyám van, 1 éves. Egész nap kedveten, elbujik , nem akar elojonni es most elkezdett nagyon remegni. Nem megy a hasa és nem hányt, viszont tegnap este nagyon nagy vihar volt nálunk, és hatalmasakat dorgott az eg, nagyon megijedt lehet ez depressziotol vagy félelemtől?
2015. máj. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Felelem szerintem , a mi kutyusunk is remeg allandoan.. meghallja ,hogy a szel fujdogal(!!!) rogton remeg ,elbujuk es folyik a nyala..

szerintem ezzel nincs semmi baj , mert a legtobb kutyanal ez elofordul:-)

2015. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, volt pár kutyám, de még egyik sem reagált így viharra:S ha továbbra is remeg én elvinném állatorvoshoz:/
2015. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az még OK, hogy a vihartól fél, de nyilván egyáltalán nem normális, ha a kutya 24 órával a vihar után remeg és nem akar előbújni. Esélyes, hogy a dolognak semmi köze a viharhoz, hanem egyszerűen beteg.
2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egész nap borult az idő és ismét kezd dörögni, esni.
2015. máj. 20. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy epilepsziás?
2015. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egy túlszaporított ideggyenge kutyus. Sajnálom!
2015. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hella22 válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz biztos ami biztos!
2015. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!