Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 év után morog ráma kutyám,...

3 év után morog ráma kutyám, miért?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kan kutyánk (utcai vegyes), játékos, barátságos. Általában apukám eteti és szerintem őt tekinti gazdájának mert többségben ő van vele kint többet. Eddig én is tök jól játszadoztam vele, viszont 1 hónapja ahogy simogatni kezdtem hirtelen "odakapott" (nem harapott csak a száját a kormhoz tette) és közben morgott. Akkor vettem észre, hogy egy régi csont volt mellettünk és azt hitte el akarom venni. Akkor rákiabáltam meg a fenekére ütöttem kicsit amitől el is szégyellte magát, egész nap csak a szeme sarkából nézett rám míg ki nem békültem vele. Most pár napja megint nem tudom mi történhetett de már nem is jön oda hozzám, ha szólok neki szépen inkább elmegy és leül messze tőlem és a szeme sarkából pislákol felém majd elcsapja a tekintetét. Ha meg meg akarom simogatni morog. Mi lehet a baj?

2015. máj. 21. 21:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*rám a kutyám
2015. máj. 21. 21:41
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és csak nálam csinálja ezt, se tesómra se szüleimre nem morog.
2015. máj. 21. 21:42
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
A helyedben néha elvenném a kajáját. Nem azért, hogy provokáljam, hanem azért, hogy megtanulja, ha morog, akkor nem kapja vissza a kaját, akkor elveszem. Ha meg hagyja, akkor okos kutya és megkapja.
2015. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
mert inkább a vajat szereti, a margarint nem.
2015. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ne vedd el a kajáját, mert ez sok kan kutyát ingerel, azért morognak. Most csak megsértődött. Had sértődjön meg egy pár napja, ha egyszer meg akart marni.
2015. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem akartam elvenni 1 hónapja sem a csontot, észre sem vettem,hogy ott van, rá se néztem, csak a kutyát simogattam ahogy szoktam. Akkor kb 2 óráig nem is szóltam hozzá, de ő sem nagyon mert rám nézni míg ki nem békültünk. Utána minden jó volt, de most a napokban csinálja ezt,hogy még ha nincs is kaja a közelben akkor is morog, ha csak a feje búbját simogatom :S
2015. máj. 21. 21:51
 7/16 Feketeruhasember ***** válasza:

Mennyire komoly az a morgás?


Úgy érzed meg is harapna?

2015. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Háááát nem hiszem,hogy megharapna. Nekem úgy tűnik tudja,hogy rosszat csinál ha alig mer rám nézni. Olyan mintha nem bízna bennem vagy nem tudom. Pedig semmi rosszat nem csináltam vele. Van egy régi táskacafata amit hetek óta hordozgat és játszik vele (egyre kisebb már). Azzal szoktam vele játszani h a szájába fogja én meg próbálom kihúzni. Akkor is morog de inkább játékos morgás, meg már egész kicsi kora óta játszunk vele ilyet, mert mindig van valami rongy a szájában. Nem ez lehet a gond ugye?
2015. máj. 21. 22:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozik a rangsorban fentebb lépni?
2015. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Szarik rád !
2015. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!