Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érezheti úgy egy kutya, hogy...

Érezheti úgy egy kutya, hogy ő egy kölyök macska anyukája?

Figyelt kérdés
Pár napja szedtünk fel az utcáról egy néhány hetes cicust és itthon a kutya kezd úgy viselkedni, mintha az ő kölyke lenne.

2015. máj. 22. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Viselkedhet vele úgy ha szuka kutyus!Mi kutyunk ugy bant a macskánkal mint ha egy kutyus lenne, a macsak pedig fordítva! :) Aztán a masekunk pár héttel később meghalt!

:(

2015. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az én kutyám (tacskó keverék) macskával nőtt fel, és mikor a ciculinak kölykei voltak akkor ketten "nevelték " őket. A kutyának nem voltak kölykei soha , de a macska kicsieit mindig védelmezte és sajátjaként fogadta el.
2015. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák/farkasok falkában élnek, a kölyköket közösen nevelik, ennyi az egész.
2015. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Az én szukám mindig nagyon kedves és aranyos volt a kismacskákkal (nyalogatta, vigyázott rájuk, stb.) addig, amíg el nem kezdtek aktívan mászkálni, akkor ha valamelyiket el tudta kapni, kinyírta... Valószínűleg addigra lett macskásabb formájuk vagy szaguk, és rájött, hogy nem kiskutyák. :(
2015. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hát igen... Meg akarja a kutya enni a macskát
2015. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gyümölcskosár ***** válasza:
100%
Igen. Nekem két kutyum van. A lány kutyám mondjuk nem cicát, de a tengeri malacomat imádja. Úgy nyalogatja, és tisztogatja mintha az ő kölyke lenne. Neki amúgy már voltak kölykei. Nagyon előjön belőlük az anyai ösztön. Irtó jó fejek. :) De mondok egy érdekes dolgot, remélem senki nem fog ezért bolondnak nézni. A nők mint én is ha van egy kölyök állatunk képesek vagyunk úgy abajgatni őket, mintha a gyerekeink lennének. Én már neveltem fel papagájokat, cicákat kutyákat. És igy évek alatt az anyjuknak éreztem magam, és szerintem szinte ők is annak tekintettek engem.Lehet ez furán hangzik, de szerintem minden állatban vannak anyai ösztönök, más állatfaj iránt.
2015. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!