Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik kennel weboldal...

Nektek melyik kennel weboldal jön be jobban? Melyik praktikusabb és melyik fogja meg jobban az érdeklődőt? Tényleg érdemes ennyi mindent feltenni egy weboldalra?

Figyelt kérdés

A: Ahol sok az információ egy fajtáról:


[link]


B: Ahol a fajtáról szinte semmit nem lehet olvasni:


[link]


2015. máj. 23. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első. Nyilván sok kérdést kapnak emailben/telefonon, főleg mivel egy különlegesebb fajtáról van szó, szóval én maximálisan megértem, hogy elé mennek a dolgoknak és leírják, amit gondolnak.
2015. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az, ahol nem csak az adott fajtáról, hanem a tenyésztő tulajdonában lévő kutyákról, a korábbi és a tervezett almokról is kapok információt.
2015. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy itt most én nem a fajtára gondolok, hanem az oldalra tartalmi szempontból! A fajta most evidens!
2015. máj. 23. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A több információ mindig jobb. Mindenki annyit olvas el belőle, amennyit akar. A lényeg, hogy ha sok info van, akkor legyen értelmesen és áttekinthetően tagolva. Szerintem ez megvan az elsőnél, így teljesen jó.
2015. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobb az első, de egy kicsit lightosan írta le a cseh farkast, azért ennél jóval komolyabb gazdi kell szerintem hozzá.


Tehát még jobb, aki őszintébben leírja a negatívumokat is és hogy milyen típusú gazdi kell hozzá.

2015. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első. Nem kell feltétlenül ennyi általános információ, legalábbis egy ismertebb fajtánál, de ártani nem árt, és seo szempontjából hasznos.


Ami nekem fontos, hogy a kennel oldalán fent legyen: aktuális információ a kutyákról, kölykökről, tervezett almokról; milyen szempontok alapján tenyésztenek, milyen szűréseket végeznek el, ezek eredményei; az egyes almok milyen céllal készülnek, lehetőleg későbbi képek, eredmények a korábbi almokról; hogy nevelkednek a kölykök átadásig; milyen elvárások vannak a leendő gazdikkal szemben, szerződésminta.


Persze rendesen karbantartott honlap nélkül is lehet valaki szuper tenyésztő! Csak épp nem nagyon találnánk meg egymást.

2015. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl ez tetszik ilyen szempontból:

[link]

2015. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a mudis valóban nagyon jó!!!!!
2015. máj. 23. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!