Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyapanziót ajánlanáto...

Melyik kutyapanziót ajánlanátok ahol ott hagyhatnám nyugottam a Yorkimat, ha elmegyünk nyaralni 1 hétre?

Figyelt kérdés
Megbízható helyet keresek,ahol nyugottan ott tudom hagyni és minden nap kapok információt a kutyámról.

2015. máj. 24. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ilyet nehezen fogsz találni. Inkább olyan helyet keressetek, ahova vihetitek magatokkal a kutyát. Neki is sokkal jobb úgy!
2015. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A környéken lévőknek nézz után,kérdezősködj stb.

Mondjuk oda írhattad volna,hogy merre laksz,így elég nehéz bármit is ajánlani.


Minden napi információt nem fogsz kapni max ha te hívogatod őket.


Megbízható barát,rokon,ismerős nem jöhet szóba? Én mindig ezt javaslom leginkább,mert őket már ismeri a kutya és könnyebb,jobb neki.


Panzió már tényleg végeleges esetben jutna eszembe.

2015. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó,jó. De ha mégis csak ez maradna mert máshol nem tudom hagyni,akkor szerintetek melyikbe lenne érdemes vinnem?
2015. máj. 24. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vinném panzióba az enyémet. A családban volt olyan, hogy elmentek nyaralni, de a boxerüket nem vihették ezért berakták egy ilyen helyre. Amikor elmentek érte a nyaralás után már nem volt ott és elvileg megdöglött.

Én ezután már inkább az előttem szólókhoz csatlakoznék és az ismerős sokkal jobb.

2015. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Akkor tényleg keresek valakit aki tud rá vigyázni... köszönöm
2015. máj. 25. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Yorki-hotel kutyapanzió elég megbízhatónak látszik 😃
2016. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!