Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lelte a kiskutyámat?

Mi lelte a kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves bichon kiskutyám, kutyakozmetikusnál volt, és be lett adva neki aznap egy injekció. A kozmetikus mindig megviseli, pár napig nincs kedve semmihez, de ez a mostani alkalom nagyon durva. Már egy hete nem akar inni, nagyon kemény a széklete és ezáltal nem tud rendesen kaksizni, húzza a fenekét a földön (elvileg nem férges, de azért beadtam neki egy féregtelenítő tablettát), nem akar futkározni, se játszani. Mi lehet vele, és mit tehetnék?

2015. máj. 24. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Bűzmirigy talán, de lehet komolyabb is. Adjál neki valami olajosat.
2015. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete nem iszik a kutya?? Állatorvos mit mondott?
2015. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fenekét húzza a földön, az bűzmirigy problémára utal, amit a kozmetikusnak kellett volna kinyomnia. Esetleg máshova vihetnéd, sok esetben fordul elő, h a kozmetikus bántalmazza a vendégeit. Ha már egy hete nem iszik, orvoshoz kéne vinned, ha most nem is találsz ügyeletet, kedden mindenképp!
2015. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Egy hete nézed ahogy nem kakil normálisan a kutyád és nem iszik???


Felelősségből 0!!!!!!!!!!

2015. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minek kapott egyáltalán injekciót,milyet?
2015. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kutya kozmetikus adhat injekciót ??
2015. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azért a kérdező mentségére legyen írva, akinek bichon kutyulija van és kutya kozmetikushoz jár vele, az azért nem egy láncra vert eb, az ötvenfokos udvarban.


lehet idegi alapon utál fürdeni, vagy az injekció nem stimmel.

2015. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy kutya nem lehet olyan szinten stresszes egy kozmetikusnál való látogatástól, csinált az vele bármit, hogy egy hétig ne igyon és ürítési gondjai legyenek!

A felelőtlen állattartás nem a láncra kötésben merül ki.

2015. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen injekciót kapott?


Le lett szedálva?


Egy ideges kutya kozmetika után amikor már a gazdival megy haza semmi bajának nem kéne,hogy legyen.

Nekem két bichonom van,rendszeresen jártak kozmetikába. Én meg most végeztem el a kutyakozmetikai tanfolyamot. Én kutyáim is utáltak oda menni.Ahogy orvoshoz se szeretnek járni.De amikor mentünk értük semmi bajuk nem volt.


De nincs az,hogy a kérdező mentségére szóljon. Ha már 2 napig nem látom inni a kutyámat,látom a kakilás sem normálisan zajlik akkor elviszem dokihoz,nem heteket várok!!! Csoda,hogy nem száradt ki a kutya!!


Amúgy igen vannak kutyák amik tökre kikészülnek és az asztalra pisilnek,kakilnak idegességükbe. De ez előfordul,többnyire a gyenge idegrendszer,meg hogy a gazdi nem képes kifésülni,szárítani.

Gyakorlati időm alatt volt olyan kutya akit alig lehetett megszárítani mert kikészült a szárító hangjától.Persze kiderült,hogy otthon a gazdik sose szárítják meg mert a kutya elbújik.Így többször törölközőbe tekerik a kutyát.Majd megszárad... Mivel évek óta jártak.Legkisebb fokozaton viszonylag jól tűri már..De oktatóm mondta 2 évbe bele telt,plusz 5-6 hetente jár a kutyus.


Meg persze biztos vannak olyanok kozmetikusok is akik verik a kutyákat.Tőlem ez távol áll,eleve,hogy egy kutyát bántsak. Ha felém kapdoss egy eb akkor kefével a pofáját eltolom.Nyilván mi sem engedhetjük,hogy egy kutya szét harapdáljon..

2015. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Itatom a kutyámat, de épp ez a baj, hogy csak akkor iszik, amikor én adom neki.

Az állatorvos adott be neki kombinált oltást.

A kutyakozmetikus házhoz jött, végig a kutyámmal voltam, amíg csinálta, és nem történt semmi.

Mit lehet tenni ezzel a bűzmirigy-dologgal?

Szerintem nem vagyok felelőtlen kutyatartó, megszokott volt, hogy furcsa ilyen alkalmak után, de mivel feltűnt, hogy itt már valami nem okés ennyi idő utáb, ezért látni lehet, hogy pl itt is feltettem kérdést, mert èrdekel, hogy mi lehet vele.....

2015. máj. 25. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!