Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüszős mandulagyulladásom...

Tüszős mandulagyulladásom van, a kutyám elkaphatja tőlem?

Figyelt kérdés
Velem alszik egy ágyban, hiába próbáltam kiküldeni, állandóan mellettem akar feküdni. Pedig nem szokott ennyire rám tapadni, csak fel jöhet amikor akar. Mikor meg nem kéne persze, hogy a nyomomba van...
2015. máj. 24. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan macskám volt, hogy amikor nem akarták beengedni, mert influenzás voltam, belógott, ráfeküdt a mellemre és ott dorombolt. Állítólag ennek gyógyító hatása van.
2015. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kapja el. Én legalábbis úgy tudom, hogy az emberi betegségek jó részét kutya nem kapja el.

Ha megnyugtat, hogy ő ott van melletted (még ha ember nem is lehet, mert fertőző vagy), annak lehet gyógyító hatása.

2015. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akár mit csinálok itt van mellettem :D Kis bolondom :D Pedig nem jellemző rá, hogy ennyire tapadna. Fel jön az ágyra, szétnéz, alszik egy fél órát-órácskát mellettem, aztán megy a helyére vagy valamerre aludni. Most meg 0-24-be itt fekszik mellettem, még lemenni se akart, lemorogta tesómat.
2015. máj. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!