Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puszta kézzel hogyan lehet...

Puszta kézzel hogyan lehet legyőzni egy támadó kutyát?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzettol es a kutyatol fugg. De egy nagytestu, komolyan tamado kutyaval szemben inkabb ne hoskodj, mert nagy esellyel nem te gyozol.
2015. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Tenyér élével egy hirtelen ütéssel el kell találni a kutya nyakát elölről. Ha sikerül.
2015. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer sétáltam az utcán és az egyik kertes házból kirontott egy örjöngő dög. Persze elkezdtem futni. Ahogy rohantam nem fordult vissza a kutya, mivel tudtam hogy utolér előbb-utóbb megfordultam és a kutya felé rohantam és üvöltöttem. Szerencsére bezsart és elrohant az a dög.
2015. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as! Ez jó! :)
2015. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok. Nem tudom, miért pontoztatok le, de a figyelmetekbe ajánlom. Úgy gondolom, az illető nem ma kezdte a kutyával. https://www.youtube.com/watch?v=9ihXq_WwiWM
2015. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már test a test elleni küzdelemig fajul a dolog, akkor nemigen úszhatod meg sérülés nélkül, hacsak nem vagy profi utcai harcos. A legjobb elébe menni a támadásnak - szó szerint, ahogy előttem is írták, a támadó kutya elől NEM meghátrálni, hanem szembe fordulni teljes testfelülettel, felszívni magad és üvöltve rohamozni. A legtöbb kutya nem gondolja komolyan a támadást, ahogy a legtöbb részeg kötekedő sem, és az ellentámadás váratlanul éri őket. Az esetek döntő többségében megfutamodnak.

Ha a kutya már beléd harapott, és nem csak csipked, hanem marcangol, akkor úgy gondolom, hogy minden eszköz megengedett. Imádom a kutyákat, de az önvédelem előbbre való.

2015. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 2, 5:

Azért lettél lepontozva, mert olyasmit ajánlassz, ami egyrészt hatástalan, másrészt veszélyes. Mindkettőre példa a videód.

2015. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es! Mondd ez a videóban szereplő kutyaszakértőnek! :D
2015. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy amikor a kutya már megtámadta az illetőt, tegnap nagytestű németjuhász kutyánk elkapta a yorkit, majdnem kettéharapta a fejét, a fater fogta az állkapcsát, próbálta széthúzni, de csak megtartani tudta, nehogy kettévágja a yorki fejét, én ütöttem hátulról de képtelenség volt fájdalmat okozni neki, hogy elengedje a yorkit, de aztn hálistennek csak sikerült, a yorki kutya megúszta, semmi baja. viszont a németjuhásznak sikerült belénk kapnia.. csak most ugye elgondolkodtam mennyire porcelánból van az ember a kutyához képest.
2015. máj. 25. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

"7-es! Mondd ez a videóban szereplő kutyaszakértőnek! :D"


Igen. Nem sokra tartom az illetőt. Illetve de: baromi jól el tudja adni magát. Kiváló üzletember!

2015. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!