Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csibészkar/fogókar házilag?

Gery95 kérdése:

Csibészkar/fogókar házilag?

Figyelt kérdés
házilag lehetséges fogókart/csibészkart készíteni? ha valaki csinált már és leírná hogy hogyan és bevállt-e aztmegköszönném.
2015. máj. 27. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Rátekersz valamit a kezedre. De ha nem vagy kiképző, akkor ne csibészeltesd egyedül a kutyát nagyon el lehet cseszni
2015. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
áhh azon átharap azt beszarok, keresztapám kiképző és vele jártam sokat, csak nekem nincs karom azért akarok valami home made-t csinálni,
2015. máj. 27. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
nem harap át. vegyél régi paplant, kabátot és jól nyomd össze amikor összevarrod
2015. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Panton boltokban a műanyag öntapadós (oracal) fóliák, vastag papírhengerre vannak feltekerve. Az elég erős lenne kutyaharapás ellen, rá tudod húzni a kezedre.

[link]

Ezeket a fóliákat méterbe árulják, de amikor elfogynak, a végén megmarad a henger és azt általában ki szokták dobni, ezért el lehet kérni, hogy adják oda neked.

Itt vannak panton boltok:

[link]

Általában 50cm hosszú, meg 63cm hosszú henger van nekik,

és 1 méteres is, csak az utóbbi neked már sok.

A hengerre meg még rá lehet húzni paplant, vagy amit akarsz.


Lehet hogy más tapéta boltokban is van ilyen henger, vagy méterárú boltokban, csak a méterárus hengerek szerintem kisebb átmérőjűek, abba már nem fér bele a kezed.

2015. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Időpont ma 17:14

Egy jól fogó kutya simán átfogja azt a hengert is.

A "paplan" meg az első egy-két fogás után szétszakad. Főleg, ha a kutya nem mélyen, tartósan fog, hanem rág, csipked, stb.

2015. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pvc csőre gondoltam, csak nem tudom mit tekerjek rá ami masszív, a paplan emg rongy felejtős, nem tacskót csiészelünk :D :D
2015. máj. 27. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A karok pontosan azért annyira változatosak, mert a puhától kezdve a sport karig különböző keménységűek. Ha te pvc-re teszel bármit, Vagy kiszakítja a kutya, vagy ráfog úgy, hogy a szemed is kiugrik. Nem feleslegből van a kemény karoknak fogó felülete. Pont azt nehéz házilag megoldani.
2015. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lópokrócból csinálj nagyon erős


Egyszer felakasztottunk tizen valahányat egymás mőgé és arra löttünk AK-val

A 7 db állított meg 1 lőszert

2020. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!